В онука Черновецького дві няньки, а хресним батьком стане Сандей Аделаджа?

27 листопада 2006, 15:08

Нещодавно однією з найгучніших тем, які широко обговорювалися у пресі, була новина про поповнення у родині сина мера Києва Степана Черновецького. Проте відомостями про ім’я, зріст і вагу новонародженого всі публікації тоді й обмежувалися.

Зате зараз завісу над таємницею свого сімейного життя підняв сам Черновецький-молодший. В інтерв’ю "Сегодня" він розповів, скільки няньок наняли молоді, щоб доглядати за малим Льонею, і у скільки їм обійшлися пологи. А ще деякі цікаві подробиці свого знайомства з дружиною Жанною.

Зі слів Степана можна зробити висновок, що молоді живуть на широку ногу. Їхній син Льоня з’явився на світ в одній з приватних клінік Києва, за що подружжя виклало близько трьох тисяч доларів. Проте ця сума для них – зовсім не велика. За 8 місяців 2006 року у "Правекс-банку" молодший Черновецький заробив 7,5 мільйонів гривень.


Молоді батьки. Фото "Сегодня"

З доглядом за маленьким сином у молодої дружини теж проблем, як виявилося, не виникає.

"У нас няня. Точніше дві. Вони змінюються кожну добу. Скільки платимо? Як усі. Я точно не знаю, дружина займалася цим питанням. Але няні дуже гарні. Професіонали, жінки років 40 – 50. Жанна годує малюка груддю кожні три години", - розповідає Степан.

З народженням Льоні активізувалися й родинні зв’язки у сім’ї Черновецьких – малого буквально занянчили бабусі з обох боків – Жанни і Степана. Пасе задніх у цій справі хіба що дід Леонід Черновецький, "у зв’язку зі своєю зайнятістю".

А ще Степан із Жанною, здається, готують малому Льоні невеличкий сюрприз. Справа в тому, що його хресним батьком може стати сімейний пастир Черновецьких Сандей Аделаджа.

"Сандей телефонував мені у перший же день, вітав... Але поки про хрестини я ще не думав. Це відбудеться обов’язково, коли хлопчику виповниться принаймні рік", - каже Степан.

Розповів молодий Черновецький і про те, як він пережив пологи. Судячи з його слів, хвилювався Степан більше за Жанну. Навіть захворів на ангіну.

"Сидів у палаті. Але коли почалися пологи, я вийшов. Це, знаєте, не для мене... Але моя мати була з Жанною і весь час їй допомагала. До того ж я приїхав у лікарню хворий. Захворів на ангіну, ще й так, як раніше не хворів. Після того, як на світ з’явився мій син, я поїхав додому і цілий тиждень прохворів. У неділю відвідав Жанну, оскільки тільки одужав. Забрав їх з пологового будинку у понеділок", - розповів Черновецький.

Черновецький не зміг дивитися, як народжує його дружина

Степан каже, що завжди мріяв про сина.

"Дуже люблю дітей, часто просто так грався зі своїми племінниками (дітьми сестри Христини). Сподіваюсь, це не остання моя дитина. Але усе буде, як Бог дасть. Він гарний хлопчик. Любить поспати і не кричить... Льоня лише декілька разів рюмсав, коли йому щось не подобалося" , - розповідає Черновецький-молодший.

Розкрив він і таємницю свого знайомства з дружиною. До одруження вони були знайомі зовсім недовго, але Степан одразу відчув, що Жанна – це дівчина, в якій йому "все підходило".

Їхній роман починався як службовий.

"Жанна працювала у "Правекс-Банку", у департаменті споживчого кредитування. Справа в тому, що я ніколи не мав жодних стосунків з працівниками банку – це моя принципова позиція, і я на дівчат як на перспективу яких-небудь стосунків не заглядався", - розповідає Степан.

Але коли він побачив Жанну усе змінилося. "Почали зустрічатися, а після тижня знайомства вона звільнилася з банку", - каже син Черновецького. Але одразу додає: так вирішила сама Жанна.

"Замість кар’єри вона обрала мене", - хвалиться Степан. Проте Жанна, мабуть, про такий крок не шкодує, адже втратила вона явно менше, ніж знайшла...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів