Джамала знялася для чоловічого журналу і розповіла, що її збуджує

31 серпня 2009, 17:28
Співачка Сусанна Джамалатдінова, а інакше Джамала, цього року підкорила журі "Нової хвилі" в Юрмалі.

Тепер дівчина намагається розкрутитися й в Україні. Беручи приклад з вітчизняних зірок, Джамала взяла участь у фотосесії для чоловічого журналу та розповіла, що її збуджує і яким має бути чоловік її мрії.

Випускниця сімферопольської консерваторії імені Чайковського за свої 26 років життя так і не потріпала нерви жодному чоловікові. Натомість у дівчини є свої методи впливу на представників протилежної статі.

"Що ви, я? Та ніколи в житті! Я лише можу сказати, як було б краще... Може, це когось з протилежної статі і нервувало, але ніхто не скаржився", - зізналася Джамала.

Що ж до "тюнингу" тіла, до якого частенько звертаються віп-персони, то у зірки "Нової хвилі" своє ставлення до таких речей.


"Якщо комусь хочеться, то чому б ні? Сама б я не зробила нічого такого. Я вважаю, що природа мудріша за нас і вона наділяє красою в достатку, просто треба вміло нею користуватися... Підкреслювати щось, або ж приховувати", - поділилася своїм секретом красти артистка.

А от збуджують Джамалу зовсім не чоловіки та їхні принади.

"Дощик за вікном, сонце, пальми... Але більш за все дивовижна музика, яка має властивість проходити "під шкіру" і у саме серце!", - розповіла вона.

Окрім того, що Джамала точно знає, що може її "завести", так само вона має й уявлення, якими повинен бути справжній чоловік.

"Він симпатичний, з виразними очима, густим кучерявим волоссям. Сильний, не боїться жодних труднощів. Цілеспрямований, уважний. Здається, таких не буває!", - описала свого принца дівчина.

До речі, після перемоги на "Новій хвилі" Джамала не перестала спілкуватися в інтернеті. Так, у артистки є свої акаунти в найбільш відомих соціальних мережах.

"О так, були у моєму житті довгі ночі чатів до ранку, і в "Однокласниках", і "В контакті". Зараз бажання знайти друга на цих сайтах помітно підвищилось. Намагаюся відповідати всім", - розповіла співачка.

"Але взагалі, друзі, краще спілкуватися наживо, фотки фотками, а ось емоції...", - додала Джамала.

За матеріалами "XXL"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів