Лорак з Муратом годують одне одного омлетами

24 вересня 2009, 14:09

Чоловік співачки Ані Лорак Мурат розповів про те, яка з неї господиня і що за жінка буває в їхньому домі. А ще бізнесмен висловився з-приводу мовного та кулінарного питань у їхній зірковій сім‘ї.

За словами Мурата, його кохана співачка вдома - чудова.

"Вона завжди така. І неважливо, нафарбована вона чи ні. Вона моя дружина і я її кохаю. І вдома, і на сцені вона однакова. Для мене вона досконалість у всьому!" - запевнив бізнесмен газету "Жизнь за неделю".

От тільки турецькі національні страви Кароліна, як свідчить її нинішній чоловік, готувати не вміє:


"Я не вмію, то навіщо їй цьому вчитися (сміється). Але на весіллі вона освоїла турецькі танці. Це був справжнісінький майстер-клас! Танцювала не гірше за професійних танцюристок".

Мурат про Лрак: "Вона завжди така. І неважливо, нафарбована вона чи ні"

"А готую їй я, свою коронну страву - омлет. Я, до речі, і Кароліну навчив його робити, тому готуємо його одне одному", - поділився Мурат.

Щоправда, своїм зізнанням турецький громадянин нагадав епізод з радянського фільму "Самотнім надається гуртожиток", де чоловік повертає свою дружину свасі зі словами розпачу: "Зранку яєчня, вдень яєчна, а ввечері - омлет!.. Я не вмію їсти те, що вона вміє готувати!!"

Та Мурат, здається, свою Лорак все ж вертати нікому не збирається. За його словами, після офіційного весілля вони почали ще більше одне одного кохати.

"Моя Кароліна - чудова господиня. Але по господарству нам допомагає Світлана Василівна, я називаю її мамочкою. У нас з Кароліною нема часу самостійно прибирати, оскільки через щільний графік ми рідко буваємо вдома", - зізнається коханий турок Ані Лорак.

"І якщо випадає вільна хвилинка, ми хочемо цей час провести разом. Ми любимо і цінуємо одне одного, а це найголовніше!" - додає він.

"Моя Кароліна - чудова господиня"

Як запевняє Мурат, вони з Кароліною одне одному вірять, але іноді ревнуть, бо кохають.

"Нема чого з‘ясовувати стосунки і забивати голову дурницями. Я завжди знаю, де Кароліна, а вона знає, на якій зустрічі я", - додає бізнесмен.

А на чутки про те, що Мурат інколи з‘являється у нічних клубах без своєї жінки, він відповідає:

"Дуже багато пліткують, може, це менталітет такий. Я іноді зустрічаюся з друзями, з якими можу піти у нічний клуб. Я не бачу в цьому нічого поганого. Тим більше що Кароліна завжди знає, де я і з ким я. Я завжди у всіх на очах, бо мені нема чого боятися!"

"Коли дружина вдома - ми завжди разом! Кароліна ніколи не слухає, що говорять люди", - запевняє ресторатор.

Кароліна не слухає тих, хто пліткує про зради Мурата

"Про зради ми не думаємо, тому що кохаємо одне одного", - додав він також.

Що ж до дітей, то у парочки є "сімейний план, по якому вона і йде": "На дітей нам потрібен час, потрібно готуватися: не пити, не палити - адже це серйозні речі. Бути хорошими батьками".

"Тільки бог може знати, скільки буде дітей. Але хочемо багато... Тільки б здорові! Але, взагалі, більше люблю дівчат", - зізнався Мурат.

Причому своїй дитині коханий Ані Лорак, за його словами, дав би інтернаціональне ім‘я, гарне і зі смислом.

А ще Мурат наголосив, що не хоче "бути попереду Кароліни, бути її продюсером" - йому цього не треба:

"Вона - зірка! Я знаю, хто я. У неї велике ім‘я. Але вона завжди зі мною радиться... Зараз я інвестую гроші в Кароліну. Є туристична фірма, - це невеличке агентство. Є консалтингова компанія. Є "Ані Лорак Продакшн".

Між іншим, усі витрати, пов‘язані з українським та турецьким весілля Мурат взяв на себе, сам оплачував:

"Ясна річ, що я. У нас так прийнято, і це правильно! Чоловік має забезпечувати свою дружину. Хоча Кароліна - самодостатня жінка. Але я вважаю, що всі витрати наречений має взяти на себе. У чоловіка є свої зобов‘язання, а у жінки свої".

Фото з офіційного сайту Ані Лорак, фото прес-служби та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів