Кароль показала ніжки й голу спину на трапі літака

2 жовтня 2009, 10:00

Співачка Тіна Кароль оголила спинку і показала, звідки у неї ростуть ніжки. Власне, все це можна буде побачити у новому відеокліпі артистки на пісню "Radio Baby".

"У цьому відео немає конкретного сюжету. Тіна Кароль з'являється в образі себе - самодостатньої, сексуальної, впевненої у собі дівчини; вона не така, як усі, вона і є "Радіо бейбі" - крихітка, яка точно знає, чого хоче", - каже режисер кліпу Сергій Солодкий.

Нагадаємо, Солодкий вже працював з Тіною над її попереднім кліпом "Не бойся".

Тіна Кароль стала Радіо бейбі

За словами режисера, стилістику нового кліпу запропонувала сама співачка. Йому ж ідея сподобалася, і було вирішено втілили її в життя. Самі зйомки "Radio Baby" тривали у Києві протягом близько 30 годин.


В результаті у кліпі Тіні довелося приміряти на себе три образи. В усіх трьох іпостасях Кароль практично не припиняє танцювати і демонструвати свої форми та відверті наряди.

Загалом же провідною для відео є тема 80-их років 20-го століття. І це, як з‘ясувалося, обумовлено історією самої композиції.

Цікаво, якби у 80-ті Тіна у такому прикиді вийшла надвір...

Виявляється, пісня була написана близько 20-ти років тому. Російський композитор Володимир Білоусов написав її спеціально для чудової радянської співачки Тетяни Анциферової. Саме вона свого часу стала Голосом Московської Олімпіади та озвучила дюжину вітчизняних фільмів.

Але за збігу обставин пісня тоді світ так і не побачила.

"Radio Baby" - це не просто пісня, це історія. У той час це була історія бунтівників, людей, які сказали щось усупереч. Сказали по-своєму, стильно і правильно", - ділиться свої баченням композиції Тіна Кароль.

Кароль знала, що показувати у новому кліпі

"Зараз - це вже пісня-образ. Незважаючи на все кокетство, на усю свою простоту - вона з залізним характером саме завдяки своїй історії", - впевнена співачка.

"Звісно, це дивовижна композиція, вона крізь час. Я й подумати не міг, що на цю пісню чекає така доля: 20 років пролежати на полиці! Нарешті вона дочекалася свого виконавця. Я радий, що саме Тіна Кароль дасть цій пісні нове життя", - каже автор слів "Radio Baby" Карен Кавалерян.

Пісня чекала на Тіну 20 років

Але повернемося до самого кліпу. Щоб домогтися ефекту реалістичної картинки, при роботі над відео використано мінімум комп'ютерної графіки.

Натомість протягом 2-х місяців було створено три локації - масштабні декорації для зйомок. По-перше, це величезна стіна з магнітофонів, по-друге, гігантський магнітофонний індикатор і нарешті злітна смуга.

До речі, для спорудження стіни знадобилося понад 200 ретромагнітофонів кінця 70-х-початку 80-х років. Їх позичали у найвідоміших колекціонерів ретротехніки по всьому СНД і доставляли в Київ.

А ще у новому відео буде 200 ретромагнітофонів

"Основну частину найрідкісніших і найкоштовніших екземплярів ми знайшли у Києві у колекціонера вінтажної аудіотехніки, як потім виявилося, одного з найвідоміших у світі", - розповідає продюсер і за сумісництвом чоловік Тіни Євген Огір.

А от величезний індикатор виготовили за спеціальним замовленням з оргскла. І, нарешті, для відтворення повної атмосфери злітної смуги у столицю з Донецька було доставлено літаковий трап. Він, до речі, теж з приватної колекції. І саме спускаючись цим трапом 72-го року випуску Кароль і з'явиться у кліпі.

За матеріалами прес-служби Тіни Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів