Харчишина з "Другої ріки" рвало на частини, то він політав і виснажився

21 жовтня 2009, 14:18

Група "Друга Ріка" зняла новий кліп. За період зйомок музиканти перевтомилися, а фронтмена колективу .Валерія Харчишина, доводилося щипати.

"Ця пісня рвала мене на частини, коли ми виконували її на концертах. Ми знали, що рано чи пізно знімемо на неї відео", - каже Валєра про композицію "Дотик", на яку й було знято кліп.

Власне, робота над відео почалася ще у серпні цього року. А от закінчився знімальний процес аж у жовтні. Хоча при цьому зйомки тривали всього 5 днів.

"Довгий час носилися з треком, як із немовлям, та не хотіли знімати абищо. Коли у серпні Скуратовський розповів сюжет - зрозуміли, що прийшов час "Дотика", - коментує ці творчі вештання Харчишин.


Тож режисером нової відеороботи гурту став Віктор Скуратовський. Вже традиційно, пошук відповідної візуальної енергетики для пісні не залишив "Другу Ріку" вдома. Цього разу музикантів закинуло у дуже далекі краї...

А за сюжетом кліпу, з групою траплятимуться різні аномалії. Причому більше за всіх перепаде лідеру "ДР" Харчишину.

Під час зйомок Валері, неочікувано для нього самого та незалежно від своїх бажань, довелося навіть політати. При цьому співак не використовуючи жоден з повітряно-транспортних засобів.

Може, саме ці літання й виснажили співака.

"Кожного разу, коли ми закінчуємо роботу над черговим відеокліпом, мені здається, що він останній. Адже зйомки виснажують майже як три концерти на день", - ділиться Валерій.

"За відчуттями та виснаженням зйомки "Дотика" переплюнули 3-денні зйомки "Космоzoo" в 35-градусну спеку в Єгипті", - запевняє при цьому він.

Як каже Харчишин, декілька разів у процесі зйомок йому здавалося, що все це відбувається не з ним:

"Я, навіть, просив ущипнути мене, щоб прокинутися... Але прокинувся лише тоді, коли побачив перші кадри відео".

В результаті маємо те, що маємо: прем'єра відеокліпу з літаючим Харчишиним відбудеться вже 1-го листопада.

За матеріалами прес-служби "ДР"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів