Дікусар миє за Білик в гіпсі посуд і дарує їй діаманти

29 жовтня 2009, 10:44

Цієї середи "кубинська Розіта" Ірина Білик та її коханий хореограф Дмитро Дікусар святкували річницю. 39-річна суперзірка української естради та її 24-річний партнер по життю разом вже 2 роки.

На радостях Діма вручив коханій коштовний презент. Одне сумно - у співачки тепер є два зламаних пальці. Тому, скажімо, каблучку подарувати їй каблучку було б глумом. Нагадаємо, кілька днів тому Іра зламала пальці під час шоу "народна зірка".

Білик з Дікусаром святкують річницю

Та Дікусар не прогадав і зупинився на дорогоцінному кольє. Подарунок коханій білявці юнак робив уночі.

"Діма ще той романтик! Він подарував прикрасу уночі, о пів на другу, коли приїхав додому з роботи. Ми відкрили пляшку вина і відсвяткували своє сімейне свято вдвох! Син Гліб уже спав у цей час", - розповіла Білик "Бліку".


На шию Іра почепила нічний подарунок чоловіка

"Коханий подарував мені діаманти! Це невеличкий кулон, всипаний дрібними дорогоцінними камінцями", - хизується артистка.

Як каже Іра, їй так сподобалася прикраса, що вона одразу ж зняла з шиї усі аксесуари і надягла її.

Тепер у Білик є і гіпс, і діамантовий камніь на шиї

"Правда, не відразу зрозуміла, що це діаманти. Але Діма не образився... Вона (прикраса) безцінна! Діма не каже, але, я думаю, кілька тисяч доларів. У прикрасі, на мій погляд, десь 3-4 карати", - зауважила Ірина.

За зізнанням Білик, такий шикарний кулон з діамантами Дікусар презентував їй вперше. Зазвичай танцюрист обмежувався сережками, каблучками, сумками, взуттям.

Навіть із поламаними пальцями співачка виступає

І навіть вдома Діма вміє догоджати своїй зірці. Разом із сином Білик, Глібом, Дікусар робить те, що найбільше не любить співачка.

"Я звикла все робити сама. Але тільки не мити посуд! Його миють усі, окрім мене!" - одразу підкреслила Іра. Тим більше, що зараз співачка у гіпсі.

"Посуд миють усі, окрім мене!"

"Ой, доводиться терпіти. До 9-го листопада ще буду носити гіпс", - повідомила вона.

Фото "Гламурчіка" та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів