Руслану запідозрили у зраді, а на Бужинську напало чудовисько

3 листопада 2009, 16:56

Українські зірки відпочили в Єгипті. В результаті заморської подорожі у вітчизняному шоубізу побільшало постраждалих від природи.

Так, на співачку Катю Бужинскую напав електричний скат, а від акторки Ольги Сумської риба відкусила шматок...

У Єгипті українські артисти взяли участь у фестивалі "Вітри надії".

Сумська, Бужинська і Паперна відпочили у Єгипті
А Сумській без макіяжу, здається, краще...

При цьому цілий тиждень співачки Бужинська та Руслана з чоловіком Олександром Ксенофонтовим, акторка Ольга Сумська з дочкою-міс Антоніною Паперною та дизайнерка Діана Дорожкіна купалися в червоному морі і ніжилися під сонцем.

 Руслана привезла африканську засмагу

Зірки були членами журі фестивалю, проводили майстер-класи, а Дорожкіна ще й провела конкурс "Міс дефіле" і стала ведучою гала-концерту.

"Ми з нею (Дорожкіною) проводили багато вільного часу, разом засмагали, відпочивали, купалися і домовилися, що якщо я вирішу вийти заміж, то весільну сукню шитиме вона", - поділилася Бужинська.

 Дорожкіна шитиме Бужинській весільну сукню

Тим часом з Сумською на відпочинку трапилася кумедна неприємність. Їй невдало підкорегували манікюр - риба-папуга відкусила Ользі частинку нігтя у морі.

Водночас на Бужинську взагалі було здійснено напад: "На мене напав електричний скат, та, слава Богові, жодних шрамів та опіків не залишив, а просто налякав".

"Я плила у морі та побачила, що мене переслідує незрозуміла істота, яка світиться бірюзовими вогнями. У мене ледве серце не зупинилося, я ледве доплила до берега. На березі в адміністратора готелю відразу все розпитала, а він спокійно відповів: "Це камера готелю, рибок знімає, вона реагує на рух і тепло", - завершила свою історію співаюча білявка.

"На мене напав електричний скат"

Також маленький казус стався з Русланою Лижичко. Декого заінтригував знімок зірки, на якому вона сидить на шиї у незнайомого чоловіка... Як з‘ясувалося, осідлала співачка звукорежисера своєї колеги. Та чи не викликала така світлина ревнощі у чоловіка Руслани, Ксенофонтова...

 Руслана осідлала чужого чоловіка

"Ой, та що ви?! Руслана з Сашком люблять одне одного! Мало того, цей знімок робив він. І жодних ревнощів вчинок Руслани у Саші не викликав!" - заспокоювала потім Бужинська.

За матеріалами PR-служби Бужинської, а також "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів