Кондратюк вдома кричить, а кум Ющенка і дочка Сумської шантажують

9 листопада 2009, 11:29

Зірка програми "Караоке на Майдані" Ігор Кондратюк, виявляється, покрикує на своїх дітей і карає книжками. А кум та екс-радник президента Ющенка співак Володимир Гришко зі своїми дітьми розбирається у діалозі. Водночас на меншу доньку актриси Ольги Сумської впливає шантаж.

У телеведучого Ігоря Кондратюка двоє синів та лапочка-дочка: 22-річний Сергій, 11-річний Данило та 5-річна Поліна. От тільки, як здається знаменитості, до всього, що він каже дітям, вони б і самі могли додуматися.

"Принаймні, мої власні батьки кажуть, що я у такому віці був кмітливіший. Приміром, коли я синові нагадую: "Помий посуд", він огризається: "Давайте розберемося, хто востаннє його мив". Але я ж при тверезому розумі і розумію, чому прошу саме його, а не його брата, який, наприклад, готується до іспитів!" - зітхає Кондратюк.

"У підсумку син мені відповідає, що помиє за півгодини, у нього купа більш термінових справ. І отут я починаю скаженіти - не кричу на них і не б'ю ременем, але обурююся про себе", - зізнається Ігор.


Кондратюк інколи скандалить вдома

Хоча, як зазначає відомий телеведучий, віднедавна тих, хто "обов'язково помиє, але пізніше", стало менше.

"Домігся я цього, на жаль, аж ніяк не педагогічним талантом - кілька разів накричав. Але, проте, рецидиви бувають", - зізнається він. Та й коли хтось з дітей проштрафиться, Кондратюк карає аж ніяк не страшно:

"Просто відправляю у свою кімнату читати книжки. Я от думаю: може, вони тільки цього й домагаються? Не знаю. А ще, хоч мене ніколи не били, я своїм пару разів по попі точно давав. Коли були поменше, тому що старший ще може й здачі дати".

Також, за словами Ігоря, він може покарати забороною грати на play station - за погані оцінки. Тоді діти принишкнуть, а за кілька днів "приходять гоголями" і звітують: "Я виправився. Вже другий день поспіль гарні оцінки приношу. Можна, я пограю?"

Ігор не вміє страшно карати

"Ми з дружиною - демократи, діти бачать, що ми їх без їжі не залишимо і на вулицю не виженемо. Я сам людина досить незалежна - от вони з мене приклад і беруть", - визнає Кондратюк.

А ще проти Ігоря, за його словами, спрацьовує те, що на екрані він часто корчить дурня:

"І діти дивуються: чого це я вдома таким грізним прикидаюся? Ну покричу, насварю і максимум за тиждень на зйомки поїду. Був би я інженером, вони, певно, ставилися б до мене зовсім інакше", - припускає ведучий популярного ранкового шоу.

Так само має свої методи виховання і актриса Ольга Сумська. Вона, нагадаємо, - мати двох дочок: 17-річної Антоніни Паперної та 7-річної Ані. От саме у відношенні меншої дочки Олі й є на що бідкатися.

"Вона дуже неслухняна і непередбачувана й іноді доводить мене до сказу: не хоче вчасно лягати спати, не прибирає іграшки", - зітхає Сумська.

Маленька Аня доводить Сумську до сказу

"На гречку в куток, правда, я її поки не ставлю, але й одними розмовами з погрозами не обходжуся - просто не спрацьовує! Іноді доводиться нашльопати, іноді навіть пригрозити ременем. Допомагає також, якщо заборонити на кілька днів телевізор - вона без нього ніяк", - зізнається акторка.

Водночас допомагає мамі у вихованні бешкетниці Ані її старша сестра Тоня, "Перша віце-міс Україна-Всесвіт 2009".

"Іноді Аня встигає навіть Тоню дістати, хоча та не запальна і досить терпляча. Тоді старша сестра погрожує, що зітре всі ігри на комп'ютері або збере в мішок і винесе на дитячий майданчик її дитячі іграшки - ляльки з ведмедями" - каже Сумська.

А от старша сестра, Тоня на меншу вплинути вміє

За словами актриси такий сестринський шантаж працює на ура. Після цього Аня на якийсь час заспокоюється і стає слухняною. Щоправда, дуже скоро все забувається і невтомна малеча знову береться за своє.

Лише екс-радник Ющенка тенор Володимир Гришко каже, що на його дітлахів Аню та Володю скаржитися гріх.

"Вони народилися в Америці, і я їм часто кажу, що у цій країні батьки дітям взагалі не допомагають матеріально. Певно, тому вони зараз не вимагають діамантових сережок і фірмового одягу", - пишається дітьми співак. Та й здорова природна конкуренція у сім‘ї та вихованні допомагає.

"Вони - погодки: якщо один приносить "10" з української, то й другому хочеться. З комп'ютером у нас теж проблем немає - вони в основному тільки дивляться фільми англійською - щоб, коли я прийшов з роботи, розповісти, про що йшлося. Заправляє цим Аня - хоч і молодша, але мови їй даються легше", - розповідає Гришко.

У президентського кума двоє дітей - Вова й Аня

А якщо у школі хтось з дітей почує погане слово, то вони, за словами кума Ющенка, приходять і чесно звітують: "Один хлопчик прийшов і сказав таке..."

"Цю відвертість ми заслужили тим, гадаю, що ніколи їх не били і не кричали на них. Ми пояснюємо, що так робити - непрестижно. А оскільки ми живемо за містом, то вони обмежені у джерелах цих поганих слів", - тішиться тенор.

Окрім того, діти Гришка і по господарству допомагають - миють посуд і пилососять: "Хоч і з нагадуваннями, але без істерик - відчувають відповідальність".

Правда, як зізнається тенор, сварити Аню та Володю теж доводиться. Причому постійно: за безлад у кімнаті, розкидані іграшки, неприбрану постіль.

Сімейство Гришків і свариться, і мириться

"Покарати можемо мовчанням - вони бачать, що у нас поганий настрій, і їхній власний теж псується - тож самі йдуть і прибирають", - пояснює президентський кум.

А ще інколи артист погрожує дітям, що не пустить їх до дельфінів: "Кажемо: "Дельфіни - це істоти особливі, й усі ваші провини обов'язково відчують. Якщо ви чимось завинили, то з вами грати вони не будуть".

Як запевняє Гришко, це дітей дуже засмучує - і вони намагаються виправитися.

За матеріалами "Сегодня"

Фото "Сегодня", "Бліка", "Бульвара Гордона", "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів