Екс-"ВІА-Гра" відібрала у дочки Сумської навіть подарунок

26 лютого 2009, 14:15

Під час конкурсу краси "Міс Україна-Всесвіт-2009" ходили чутки, що результати вже всім давно відомі. Перше місце "застовпили" за екс-"ВІА-Грою" Христиною Коц-Готліб, а друге - хай вже так - віддавали Антоніні Паперній, дочці відомої акторки-тусовщиці Ольги Сумської.

Та навіть, якщо й так, то дівчата між собою таки щось не поділили. Хоча б квіти...

"На цьому конкурсі був один досить негативний момент (не знаю, як для організаторів, може, для них це звично). Але як могло статися, що віце-міс мало того, що не отримала корону і стрічечку, пішла зі сцени навіть без букета квітів? Практично голіруч - з дипломом і баночкою якихось парфумів. У мене не було ні стрічечки, ні корони", - повідомила "Перша віце-міс Україна-Всесвіт-2009" Антоніна Паперна в інтерв‘ю газеті "Новая".

"Може, в організаторів прийнято заохочувати тільки переможницю. Якось не простежили цей момент", - побідкалася Тоня. Для порівняння, вона розповіла, що два роки тому стала віце-міс на конкурсі "Топ модель Світу Україна". То там їй вручили корону, стрічку, масу подарунків.


"Тут я лишилася навіть без букета. Пізніше квіти все-таки винесли, але їх забрала Христина. Їй подарували величенний кошик квітів, але вона вирішила забрати і мій букет. Я все розумію, може, дівчинка просто розгубилася", - припускає дочка Олі Сумської.

Христя (по центру) забрала у Тоні (ліворуч) квіти

"Коли ми йшли зі сцени, я попросила її повернути квіти - хоча б для того, щоб сфотографуватися з ними. Христина вдала, що не чує мене. Ще один неприємний момент: моя мама підійшла до неї, щоб привітати з перемогою - абсолютно щиро, без всяких задніх думок. Але і маму Готліб не почула. Нехай мене не всі знають, але мама моя - людина відома", - додала Паперна, розповідаючи про вечір фіналу.

Тим не менше, Антоніна в цілому вважає, що конкурс "Міс Україна-Всесвіт" можна вважати справедливим: "У всякому разі, у мене склалося враження, що все було справедливо. Не знаю всіх тонкощів, у цій грі я лише пішак. Внутрішня кухня залишилася таємницею".

Як каже Тоня, з іншими конкурсантками вона теж спілкувалася, з екс-"ВІА-Грою" Христиною в тому числі. "Вона здалася мені гарною дівчинкою. У нас з нею не було конфліктів", - додала Паперна.

А на конкурс, за словами 18-річної дівчини, вона потрапила шляхом відбіркових кастингів і так званих "різних катувань".

Паперна запевняє, що конфліктів з переможницею вона не мала

"Ці вимоги я сама для себе ставила: не їсти після шостої вечора, іноді не їла після третьої, регулярні заняття у спортзалі. Для мене це катування. За тиждень до конкурсу в спортзалі проводила практично 60% свого часу. Христина, наприклад, каже, що їла одне яблуко на тиждень - у це важко повірити. Але було помітно, що вона теж готувалася ґрунтовно", - розповіла Антоніна.

Щодо дієти, то Паперна запевняє, що то була суто передконкурсна дієта - дуже тверда. А у повсякденному житті вона просто тримає себе в руках.

"Не підходжу до холодильника після шостої-сьомої. Спортзал - два-три рази на тиждень. Підтримую форму. Раптом ще якийсь конкурс випаде... Бажання бути найкрасивішою немає. Я не найкрасивіша людина у світі. Всі гарні по-своєму і смаки у всіх різні. Цим я просто намагаюся тримати себе у формі", - каже вона.

Водночас Паперна, за її словами, відчуває, що з конкурсами вже настав час закруглюватися. За нею вже п'ять чи шість конкурсів краси - і жодної перемоги: завжди друге або третє місце.

Дочка Ольги Сумскьої вміє тримати себе в руках і на дієті

"Може, у мене невідповідні стандарти, або я не настільки гарна, або грошей не вистачає, щоб купити місце. Та я і не прагну до цього. А от різноманітні дієти і спортзал - тільки заради модельного агентства. Можуть бути добрі вигідні пропозиції, поїздки за кордон - для цього потрібно старатися", - пояснила "Перша віце-міс Україна-Всесвіт-2009".

Причому якщо Тоні запропонують довгостроковий контракт за кодоном, вона без вагань поїде. Каже, готова до цього:

"Для мене це більш важливо, ніж перемога на конкурсі краси. Це набагато цікавіше. Якщо конкурс явище скороминуще, то модельний бізнес - професія. Правда, терміни обмежені - максимум до 25 років. Але це приносить задоволення і це цікаво".

А що буде після того, як Паперній виповниться 25, вона ще не знає. Каже, як життя складеться:

"Може, у мене невідповідні стандарти?"

"Напевно, буду працювати за професією. Мистецтвознавці сьогодні у пошані. Картини, високе мистецтво у тому самому сенсі слова. Сьогодні навчання для мене найголовніше... Мистецтво, звісно, в жодне порівняння з модельним бізнесом і конкурсами краси не йде - це набагато вище. Буду просуватися в цьому профілі", - ділиться любителька художників Густава Лінда, Ботічеллі та плеяди імпресіоністів.

Також Антоніна розповіла, чому порушила сімейну традицію і, пройшовши співбесіду у Всеросійському держіснтитуті кінематографії, не захотіла там навчатися.

"Не знаю (може, ще передумаю). Ще є час. Іноді подумую про це. Якщо я й вирішу поїхати до Москви вчитися, стовідсотково це буде приховано від усіх. Гадаю, навіть мама з татом про це не дізнаються. Не хочу повторювати минулого", - уточнила вона.

Правда, Тоня дотепер не може пояснити, чому так відбулося, чому вона відмовилася від навчання у російській столиці. "Було відчуття, що хтось просто взяв мене за руку і повів звідти подалі. Мене настільки відштовхнуло це місто, усе це театральне життя - якось не по собі стало", - намагається розтлумачити вона.

Поки що Тоня міняє театр на подіум

Каже лишень, що в акторській професії її відштовхнув сам... театр. Зрозуміла, що вона до нього абсолютно байдужа. "Я люблю кіно. А який актор без любові до театру? Починати в будь-якому випадку потрібно з нього - це школа справжнього актора. Якщо у кіно можна зробити кілька дублів, у театрі так не вийде", - пояснює вона.

Навіть на мамині спектаклі Антоніна Паперна не ходить - просто у Ольги Сумської зараз немає спектаклів, її звільнили з театру. "Всюди ставлять підніжки. Я у дитинстві надивилася на всі ці негативні емоції, бачила, як страждає мама у театрі. Тож тепер це для мене лиховісне місце. До тітки в театр, правда, ходжу з великим задоволенням", - каже Паперна.

Але Тоня, за її словами, розуміє, що так працювати не змогла б. Каже, не завжди зрозуміло, для чого потрібні щоденні репетиції.

"Я вже через це пройшла. Перед вступом до театрального три місяці ходила у школу-студію при театральному інституті імені Карпенка-Карого. Хоча майстер-класи я щодня проходила у рідній сім‘ї. Тоді і зрозуміла, що це не моє", - підсумувала Тоня.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), фото організаторів "Міс Україна-Всесвіт", "Сегодня", "Бліка", "Новой" і модельного агентства "La femme models"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів