Кучма поручкався з Розенбаумом, а тоді з ним повечеряв

9 листопада 2009, 16:17

Відомий російський бард Олександр Розенбаум відіграв концерт у Києві і повечеряв із колишнім президентом Леонідом Кучмою

58-річний співак завітав на гастролі у Київ. У столиці Розенбаум зупинився , як пише "Сегодня", у люксі одного з центральних готелей вартістю близько 500 євро за добу.

Що стосується райдеру знаменитості, то Олександр виявився не вибагливим. Так, Розенбаум попросив, аби в його гримерці були чай, кава, фрукти, мінералка без газу, попільничка і обов‘язково м'який диван чи крісло.

А ще співак попросив подати автомобіль представницького класу. І обов'язково із порожнім багажником - для квітів від шанувальників.


Розенбаум відспівав у Києві

На сцені палацу "Україна" Розенбаум з'явився у чорній майці з білим написом, брюках-трубочках з тонкої шкіри та в чорному сюртуку.

Трохи пізніше зірка шансону перевдягнувся. Вдруге Олександр постав перед глядачем у джинсовій сорочці в стразах і джинсах з накладними кишенями, оперезаний паском а ля "клавіатура роялю".

Кучми прийшли на улюбленого виконавця. Відповідно, частина залу хоч і слухала Розенбаума, дивилася на екс-президента

На вечір Розенбаума прийшло подружжя екс-президента Леоніда Кучми. Леонід Данилович та Людмила Миколаївна із задоволенням відсиділи концерт. А сам "екс" навіть піднявся на сцену і потримався рукою за кумира.

"Хороший він виконавець і людина!" - відзначив потім Леонід Данилович.

Розенбаум і Кучма потрималися за руки

А наприкінці свого виступу Розенбаум за традицією попросив увімкнути в залі світло - щоб побачити публіку.

"Відчуваю трепет і величезну вдячність за вашу вірність та гостинність. Дякую, що прийшли! Звісно, побоюватися треба, але у жодному разі не боятися!" - сказав співак, імовірно, натякаючи на грип.

А тележурналіст Дмитро Гордон вшанував Олександра букетом троянд

Концерт, кажуть, видався на славу. Розенбаума ще довго не відпускали зі сцени. А особливо активно зал просив "Уток" ("Утиную охоту"), а на завершення вечора Олександр заспівав "Истинно верую".

А після концерту Розенбаум трохи перепочив у себе у гримерці, викурив сигарету та посмакував виноград. І потім врешті-решт попрямував на вечерю до Кучми.

Вечір Розенбаум завершив у товаристві Кучми - за вечерею

За матеріалами "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів