Кучма почувається винним перед кухарем і тягає штангу

29 жовтня 2009, 16:07

Екс-президент Леонід Кучма вже не раз розповідав про те, як проводить вільний час.

Скажімо, відомо, що на пенсії Кучма встигає рибалити і задовольняти свого кота Нюсика, а також ходити на словацьких фазанів з екс-послом Росії в Україні Черномирдіним.

Рік тому Леонід Данилович попивав мінеральну водичку та намотував кілометри у Карлових Варах, а влітку він любить відпочивати на Сардинії...

"Мені нема коли особливо нудьгувати", - підтвердив в інтерв'ю "Weekly.ua" Кучма.


Кучма на пенсії не сумує - нема коли

І то правда, судячи з фото, які опублікувало видання для ілюстрування інтерв‘ю, у Леоніда Даниловича є принаймні ще одне захоплення.

Певно пружні сідниці та м‘язисті руки 60-річного голови Верховного Суду Василя Онопенка надихають не лише жінок. Екс-президент також спокусився на важку атлетику.

Леонід Данилович самовіддано пихтить над штангою

З фото видно, як старанно пихтить Леонід Данилович над штангою. От тільки чомусь ці знімки нагадують фотоколажі. Надто вже глянцевим виглядає на них 71-річний Кучма. Та й губки у екс-глави країни випнуті ідентично на обох світлинах.

Одним словом Кучма на цих фото - жива реклама здорового способу життя. Правда, коли Леоніда Даниловича спитали, чи не пропонували йому знятися в рекламі, як Горбачову, він відмахнувся:

"Це не для мене".

Раз-два, взяли! Цікаво, хто ж пихтів над цими знімками у фотошопі?

Між тим, екс-президент розповів, що нині обходиться послугами одного персонального кухаря та однієї офіціантки.

"Я завжди почувався винним перед кухарями, тому що зазвичай нічого їм не замовляю, жодних страв. Що на столі, те і їм. Не вистачає фантазії", - бідкається попередник Ющенка.

"Або працює цікавість: а що буде сьогодні на перше, що - на друге? Яку винайдуть холодну закуску? У невідомості теж є своє задоволення", - додає він.

І, звісно, не забуває Кучма про риболовлю

Отак от буває у житті - на тобі й кухаря, і офіціантку. А колись Леонід Данилович мріяв про булку з кефіром...

За матеріалами "Weekly.UA"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів