Вінницька збирається стати прогресивною матусею

20 листопада 2009, 14:21

Екс-учасниці колективу "ВІА Гра" Олені Вінницькій незабаром виповниться 35 років. Та народжувати дітей співачка не поспішає. Хоча, як зізнається сама, вже хоче.

"Так, думаю, з мене вийшла б непогана мама... Прогресивна!" - сказала Вінницька "Бліку". Нагадаємо, Олена вже багато років заміжня за музикантом Сергієм Большим.

Олена не проти стати мамою

"Я людина вільних поглядів. З моєї сторони не буде зайвого навантаження, заборон (для дитини). А ще я буду дуже веселою мамою! А взагалі виховувати - це дуже відповідально!" - додала зірка.

Наразі ж Олена більше розповідає про свою маму. Правда, разом із нею вона вже давно не живе.

"Ми з нею давно не живемо разом. Але мама однаково піклується про здоров'я своїх дітей. Щоразу вона запитує, що їли її діти, чи їли вони взагалі, що у них зараз у холодильнику. Часто завантажує його сиром, ковбасою, яйцями і вже готовими стравами", - зізналася Вінницька.

Вінницькій мама досі холодильник завантажує

"У нашому будинку є один заклад, де нас вже усі знають. Ми там обідаємо і вечеряємо", - сказала Вінницька, коли її спитали, де подружжя харчується.

А власну кухню, за словами співачки, вона з чоловіком частіше використовує не за призначенням:

"На кухні ми з Сергієм в основному дивимося телевізор, слухаємо музику або годуємо котів, а от готуємо без фанатизму - без кручеників, вареників. Усім цим у нас займається моя мама".

 Большой та Вінницька на кручениках-варениках не знаються

Як пояснила екс-"ВІА-Гра", її ненька, як будь-яка нормальна мама цікавиться життям своєї доньки: "Просить одягтися тепліше, особливо, коли я виступаю у відвертому вбранні у холодну погоду".

До слова, цієї зими плани Вінницької не особливо вирізнятимуться оригінальністю.

"Мені подобається зустрічати новорічну ніч на сцені, я до цього звикла. Так триває вже десять років. Потім, на Різдво, поїдемо ненадовго і недалеко - у Карпати", - пояснила вона.

А от питання подарунків для рідних для Олени проблематичне.

"Я про них весь час думаю, це вічний головний біль. Практично весь грудень у мене присвячений вибору та купівлі подарунків", - сказала вона. Адже, як нашептала співачка, подарунки від неї мають отримати як мінімум 11 осіб. І всіх хочеться побалувати.

Фото "Новой" та фото з офіційного сайту Вінницької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів