Олена Вінницька: "Люблю кохатися скрізь, крім спальні"

4 лютого 2009, 14:08

Екс-"ВІА-Гра" Олена Вінницька розповіла про найбільш збудливе місце на своєму тілі, розмір грудей та де любить кохатися.

"Люблю кохатися скрізь, крім спальні. У спальні я сплю, причому із задоволенням", - поділилася вона в інтерв‘ю "Бліку".

При цьому перший сексуальний досвід, за словами Вінницької, вона отримала, щойно відчула себе дорослою. Тепер же Олена доросла настільки, що й різні способи "приворожити" свого сексуального партнера іноді використовує.

"Можу станцювати самбу на столі в оголеному вигляді. Але між люблячими людьми для збудження сексуального потягу досить буває й одного погляду", - впевнена Вінницька.


"Можу оголена станцювати самбу на столі"

Правда, збуджуючі аромати у сексі співачка все одно використовує:

"Так. Це привносить інтригу у стосунки. Знаю, що одним з найпоширеніших афродизіаків є мускус. Він зустрічається в дорогих ароматах марок Chanel, Dior, Estee Lauder. Але особисто мені цей аромат не дуже подобається".

Водночас секс після першого знайомства для екс-"ВІА-Гри" - річ не зрозуміла.

"Для мене особисто це неприйнятно. Однак не можу сказати, що засуджую це. Кожна людина - індивідуальність. Адже є таке почуття, як кохання з першого погляду", - уточнює вона свою позицію.

Знає Олена, що є і так званий секс без почуттів. "Тому це й називається сексом, оскільки без почуттів. Просто фізіологічне задоволення потреб живої людини", - коментує артистка. А от ідеальний секс, на думку Вінницької, може бути лише між людьми, які кохають одне одного.

Секс після першого знайомства для екс-"ВІА-Гри" - неприйнятний

"Так. Інтимні стосунки, і з цим погодиться багато хто, можуть бути ідеальними тільки між людьми, які кохають одне одного. Тоді кожною клітинкою відчуваєш свою половинку. Є багато прикладів, коли людське тіло неідеальне, але у ліжку пара гармонійна, тому що це пара", - пояснює Вінницька.

Так само повною гармонією між чоловіком і жінкою у побуті й у сексі Олена називає кохання.

Окрім того, Вінницька зізналася, що насправді прелюдія у сексі для неї не завжди важлива. Пояснює вона це тим, що зі своїм чоловіком Сергієм Большим вони разом вже більше15-ти років. Тому "якось штучно поводитися перед близькістю" їм вже не потрібно. Проте, якщо люди тільки-тільки притираються одне до одного, то прелюдія до ліжка необхідна, як вважає співачка.

Також поділилася Вінницька тим, що їй сняться еротичні сни. Але, як запевняє зірка, вона ніколи не задумувалася над тим, щоб сісти і підрахувати їхню регулярність. А ще жінка вважає, що "Камасутра" - книга потрібна.

"Своя "Камасутра" потрібна не націям, а кожній парі", - впевнена вона.

Зі своїм чоловіком Сергієм Большим Вінницька вже більше15-ти років
Тому прелюдія для них не така вже й важлива

Що ж до секс-шопів та стриптиз-барів, то ні першого, ні другого Вінницька не цурається. Професійний стриптиз вона навіть називає окремим видом мистецтва. І по секс-шопах пройтися теж любить.

"Звичайно, відвідую. І частіше навіть не заради того, щоб щось придбати. Просто цікаво подивитися, як розвивається подібна індустрія, що новенького можуть запропонувати на цьому ринку", - пояснює вона.

А от що стосується найсексуальніших частин тіла, то тут Олена із пресою могла б посперечатися.

"У ЗМІ часто обговорюють мої груди. Це дарунок природи, розмір 70D... Особисто в мене усе своє, натуральне", - заявляє Вінницька.

"А особисто я вважаю, що у мені найбільш збудливими є пальці ніг", - додає співачка.

Вінницька розкрила секрет своїх грудей і пальців ніг

Висловилася Олена і стосовно питання моди на силікон, наркотичну лихоманку та секс-меншини.

"Якщо хтось незадоволений своєю зовнішністю, то нехай лягає під ніж пластичного хірурга... Я упевнена, що природа-мати не даремно старається над кожною людиною. Шаблонний вигляд - нецікавий", - пояснює Олена.

По відношенню до сексуальних меншин Вінницька лояльна. Вона впевнена, що кожен має право на вибір: "А надто, що сексуальна орієнтація частіше викликана вродженими особливостями організму".

Вінницька також запевнила, що ніколи не пробувала кокаїну, наркотиків. "Маю тверде переконання, що не можна робити те, що є отрутою для організму, доступним", - додала вона.

А для повного щастя Вінницькій не вистачає не сексу ячи якихось релаксантів, а одного - простого сну.

Фото з офіційного сайту Олени Вінницької, фото "Сегодня", "Блік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів