Кароль у дитинстві підглядала за Дідом Морозом і колупалася у куті

29 грудня 2009, 15:41

Співачка Тіна Кароль узимку не пропаде. Білявка і поколядувати вміє, і родичок-кулінарів має. Тому на свята точно буде що їсти.

Власне, як розповіла Тіна, Новий рік у дитинстві вона завжди зустрічала у родинному колі.

"Завжди з родиною. Найбільш очікуваною подією був пошук подарунків під ялинкою. Я дуже хотіла підглянути, хто ж їх приносить, і нарешті дізнатися, чи існує Дід Мороз", - зізнається Кароль.

"Але як би я не намагалася, однаково засинала і ніяк не могла знайти відповідь на питання, яке мене хвилювало. А от подарунки - завжди знаходила", - сміється співачка.


У дитинстві Кароль завжди відшукувала подарунки

І, ясна річ, у сімействі Тіни існуються певні різдвяні традиції.

"Звісно. Коли я була маленькою, саме на Різдво за великим столом збиралася вся рідня: бабусі, дідусі, тітки, дядьки, людей 25! Дідусь розповідав історії про війну, а бабуся згадувала біблійні сюжети", - згадує артистка.

За словами зірки, саме на Різдво у ранньому дитинстві вона вивчила свою першу молитву. Її, як каже співачка, вона пам'ятає досі.

"...Підготовка різдвяного столу у нашій родині була не просто традицією, а цілим ритуалом. Я допомагала і мамі, і бабусям", - запевняє Кароль.

В дитинстві Тіна допомагала мамі по кухні

Після першої зірки вся сім‘я Кароль, за її словами, сідала за стіл. На столі було неодмінно дванадцять страв, у приготуванні яких брала участь і Тіна.

"Більш за все мені подобалося ліпити вареники з картоплею і капустою. І, звичайно, найважливіше - кутя. Скільки себе пам'ятаю, допомагала мамі та бабусі її готувати. Головне - побільше горіхів і меду! М-м-м, пальчики оближеш!" - згадує артистка.

"Ще пам'ятаю, що більше за все мені, як і всім діткам, подобалося вибирати горіхи з куті, і вона мала бути дуже солодкою. Тому бабуся завжди намагалася покласти горіхів побільше, ну а я кутю від душі підсолоджувала", - сміється Тіна.

Тіна любить солоденьке

Власне, у сімействі співачки дотепер збереглася традиція зустрічати Різдво всією родиною. Тож і приготування, за словами співачки, проходить колективно: вона, мама і свекруха.

"Цього року буде точно так само", - обіцяє білявка.

А якщо готувати не захотілося б, Тіна запросто могла б піти наколядувати собі ласощів. Адже колядувати вона вміє з дитинства:

"А як же! (Співає:) "Файна з медом паляниця, а без меду не така, дайте, дядьку, п'ятака!" Було дуже весело! Ми з друзями ходили по будинках, по звичайних багатоповерхівках. Зараз про це згадуєш з особливим трепетом", - зізнається вона.

Поколядувати? Не питання!

А новий 2010-ий рік Тіна Кароль планує зустріти на сцені. Вірить співачка у прикмету: як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш.

За матеріалами: "Комсомольської правди в Україні"

Фото прес-служби співачки та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів