Про вас забув Дід Мороз? Пишіть Януковичу!

Субота, 9 січня 2010, 18:51

Ваші новорічні бажання не здійснюються? Ви більше не вірите у Діда Мороза? Пишіть Януковичу! Один помах чарівної палички, і всі ваші потаємні бажання стануть реальністю. Поспішайте, акція дійсна до старого нового року!

Таке оголошення могла б розмістити на своєму сайті Партія регіонів. Адже, як стверджують у біло-блакитному таборі, напередодні нового року їхній шеф перетворився на доброго чарівника, що здійснює бажання.

Це сталося в Київському театрі оперети, де Янукович разом із Дідом Морозом і Снігуронькою "запалив" ялинку, відкривши новорічні та Різдвяні свята.

"У фойє театру Дід Мороз, накинувши на Віктора Януковича мантію, перетворив його на деякий час на чарівника, який здатний виконувати різноманітні бажання дітей. Впізнавши Віктора Януковича, дітлахи оточили його і з притаманною їм безпосередністю та щирістю почали звертатися до нього зі своїми проханнями й проблемами", - повідомляє сайт Януковича.

 Янукович продовжує гостролювати дитячими садками країни

У відповідь дядя Вітя-чарівник підбирав кожному "необхідні слова чи потрібний подарунок".

Спілкуючись із малечею, Янукович вдався у спогади про своє "голодне і холодне" дитинство.

"Напередодні Нового року я завжди мріяв про подарунки, про те, що станеться якесь диво, і мої мрії здійсняться. З того часу багато моїх мрій здійснилося", - розповів він.

"Я хочу побажати, щоб здійснилися всі ваші мрії і сподівання", - сказав Янукович і махнув "чарівною паличкою".

 Януковичу видали плащ і чарівну паличку
Після привітання Янукович-чарівник разом із Дідом Морозом роздали дітям різноманітні іграшки та солодкі подарунки.

"Жоден із них не залишився поза увагою, кожен отримав подарунок від Діда Мороза та чарівника Віктора Януковича. Дітлахи довго не хотіли відпускати Віктора Януковича зі своїх обіймів", - стверджується у прес-релізі.

Щоправда, судячи виразу облич дітей на фото, прес-служба трохи перебільшила їхні почуття до Януковича.

 Янукович почує кожного

Цікаво, що у чарівники Януковича раніше сватали його опоненти. Тільки у їхньому уявленні він був зовсім не добрим, а злим персонажем.

Так, БЮТівець Андрій Шевченко якось порівняв Януковича зі злим Воланом де Мортом з "Гарі Поттера".

"...Янукович завжди намагається протистояти доброму чарівнику "Гаррі Тимошенко". І це незважаючи на те, що з самого початку "Віктор Волан де Морт" - уособлення знесиленого героя", - сказав він.

 Віктор-Волан-де-Морт
Далі Шевченко привів ще яскравіші порівняння: "Він (Янукович-Волан) народжений як купка сміття, тому змушений підгодовуватися за рахунок інших".

Фото з сайту Януковича


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів