Вінницьку збуджують танці, а Харчишина – алкоголь

Четвер, 28 січня 2010, 13:44
У період морозів вітчизняні зірки, схоже, також прагнуть тепла. Ну а щоб усім бажаючим було легше отримати доступ до тіла, артисти дають вказівки про те, чим же їх можна спокусити.

Причому, про гроші виконавці воліють не згадувати. Мовляв, збуджують їх інші речі. Так, деяких зірок можна просто нагодувати, деяких - напоїти, а з іншими доведеться повозитися і забезпечити повним набором послуг.

Зокрема, заміжня директорка одного зі столичних модельних агентств Влада Литовченко запевняє, що спокусити її можна класикою.

"Мене спокушає розум і почуття гумору. А ще я обожнюю стародавню класичну музику і кіно минулого століття. Якщо чоловік хоче привернути мою увагу, то він повинен просто включити диск зі світовими кінохітами", - заявила жіночка.

Литовченко збудужує музика і кіно

А от соліст гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин не приховує, що для останню роль серед афродизіаків відіграє алкоголь.

"Жінки часто вигадують різного роду виверти, "заманухи". Але, скажу точно, якщо жінка не подобається чоловікові, то ніякими премудростями його не затягнути. Найвирогідніший спосіб - напоїти! І тоді вже можна ставити джаз, еротику і свічки хоч у нього на животі!", - запевнив Валера.

Харчишину варто налити і він погодиться на все?

У співачки Гайтани свої поради до чоловіків, які забажають нею заволодіти.

"Мені подобається рішучість! А з такими чоловіками я чомусь завжди відчуваю себе в безпеці", - зізналася артистка.

Гайтна визнає лише рішучих чоловіків

Щоб підкорити серце Альони Вінницької необхідно вміти рухатися під музику та бути наполегливим.

"Мене можна спокусити відвертістю! Обожнюю, коли чоловіки добре рухаються і танцюють переді мною. Чоловічий танець і наполегливість - я підкорена!", - запевнила Альона.

Вінницька мліє від чоловічих танців 

От у кого точно немає проблем з танцями, так це у хореографа Влада Ями. Але спокусити лисого танцюриста можуть не лише партнерки, а й звичайні дівчата. Головне при цьому знати на що вперше чергу звертає увагу Влад.

"Вразити мене можна чим завгодно: парфумами, одягом, якоюсь біжутерією. Головне, щоб все це було на дівчині надіте правильно, зі смаком. Люблю, коли люди виглядають акуратно і стильно", - розкрив свої уподобання Яма.

Яма любить акуратисток 

А от кучерява моделька Інна Цимбалюк, певно хоче здаватися дівчинкою розумною:

"Мене збуджує розум! З освіченим чоловіком дуже цікаво проводити час. І не важливо, де ви знаходитесь: вдома на дивані або на Ейфелевій вежі в Парижі".

Цимбалюк подавай розумників 

Співачка Ані Лорак не лише дозволяє собі після весілля зніматися без одягу, а й розповідає, як її може спокусити практично будь-який чоловік.

"Мене цікавить усе, що пов'язане з музикою! Тому спокусити мене можна, подарувавши гарні музичні диски з ніжною і романтичною мелодією", - повідомила Кароліна.

Лорак спокуситься, якщо їй принести диск 

Та чи найпростіше можна підкорити скрипальку та співачка Ассію Ахат.

"Спокусити мене можна тоді, коли я не отримую уваги. Мене це заводить! Метод батога і пряника в даному випадку дуже доречний", - зізналася артистка.

Ахат - палка прихильниця батогів і пряників 

За матеріалами "Бліка"

Фото "Бліка", прес-служби ФК "Маестро" , з сайту Гайтани, з сайту miss.by.ua та "АР"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів