Кличко і Вакарчук сходили на стриптиз від "Depeche Mode"

10 лютого 2010, 11:38
У Києві відбувся довгоочікуваний концерт легендарного гурту "Depeche Mode" в рамках - туру "Tour of the Universe". Незважаючи на велику вартість квитків - від 690 до 4990 гривень - київський "Палац спорту" тріщав по швах.

Послухати легендарних британців вживу прийшло не надто багато представників VIP-тусовки. Однак серед зацікавлених творчістю "Depeche Mode" були помічені боксер Віталій Кличко, співак Святослав Вакарчука, кліпмейкер Сергій Придувалов та співачка Юлія Лорд.

Свій концерт "Depeche Mode" на чолі з солістом Девізом Геханом розпочали піснями зі свого останнього альбому "Sounds Of The Universe".

"Depeche Mode" нарешті дали концерт у Києві

Та, дійсно підірвали публіку такі суперхіти колективу, як "Precious", "It's No Good", "Walking In My Shoes", "In Your Room", "I Feel You" та "Enjoy The Silence". Під час виконання цих пісень "Палац спорту" перетворився на єдиний співочий організм, який перекрикував самого соліста "Depeche Mode".

Під час концерту Гехан поступово знімав з себе увесь зайвий одяг. Тож вже в середині шоу усі охочі могли милуватися голим торсом співака.


Девід Гехан виконував практично усі хіти колективу

У фіналі свого виступу "Depeche Mode" влаштували прихильникам справжнє свято - виконали суперхіт "Never Let Me Down Again".

Однак українська публіка, яка так довго чекала на приїзд британців, так просто їх не відпустила. За кілька хвилин після прощання Девід Гехан і компанія під крики фанатів знову з'явилися на сцені, щоб виконати ще пару хітів на біс.

На радість фанатам співак оголив свій торс

Після шоу у "Палаці спорту" "Depeche Mode" чекали на спеціально влаштованому afterpаrty в одному зі столичних клубів. Але тієї ночі столичні тусовщики так і не дочекалися легендарних музикантів.

Серед небайдужих до вторчості "Depeche Mode" виявився боксер Віталій Кличко

Оцінити британських колег забіг і Славко Вакарчук
Колись відома співачка Юлія Лорд також полюбляє британських музикантів
Через брак вітчизняних зірок на концерті журналісти приділяли неабияку увагу Кличку
А от режисер-кліпмейкер Сергій Придувалов жестами демонстрував свій настрій
За матеріалами "Сегодня"

Фото Антона Кревського (JetSetter.ua) та "Газети по-київські"
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів