Гайтана шукає кобеля

16 лютого 2010, 16:18
У День всіх закоханих співачка Гайтана серйозно задумалася про весілля. Обмізкувавши все як слід, артистка вирішила розпочати активні пошуки нареченого.

Щоправда, поки що Гайтана перейнялася не власною долею, а долею своєї домашньої пестунки. Нареченого темношкіра співачка збирається шукати собаці - маленькому той-тер'єру Пеппі.

"Моя Пеппіта подорослішала і стала розумнішою. Їй вже час народжувати цуценят", - впевнена співачка.

Гайтана готується до весілля і поповнення

Тож Гайтана вирішила знайти для свого цуцика гідного нареченого. Для цього артистка оголосила конкурсний відбір серед той-тер'єрів.

"Тож, надсилайте на адресу [email protected] фотографії своїх улюбленців, а також не забувайте вказувати їхній зріст, вагу і розмір", - попередила вона.


"Дуже вже хочеться мати вдома поповнення", - зізналася темношкіра зірка.

Цій кралі потрібен справжній самець. Хто перший?

Цікаво, що зовсім нещодавно навіть присутність вдома у співачки однієї собаки була під загрозою. Річ у тому, що бойфренд Гаєчки був категорично проти такої живності вдома.

Але три роки тому на день Святого Валентина співачка вирішила ризикнути. Гайтана зважилася подарувати коханому той-тер'єра.

На нашийник собаці вона причепила цидулку, у якій написала слова про кохання. Коли ж увечері 14-го лютого її бойфренд прийшов з роботи, він не зміг не прийняти такий подарунок.

За матеріалами Lavina music

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів