Лобода знову закохалася і радить займатися любов'ю

18 лютого 2010, 16:21
Співачка Світлана Лобода думає, що кохання у неї востаннє. До сімейного життя Свєта поки що не готова, а іншим радить кохатися, а не секситися.

"Зараз я закохана знову, і мені знову здається, що це востаннє. Такі відчуття супроводжують мене постійно", - поділилася Свєта в інтерв‘ю "E-motion".

Як зауважила Лобода, на її думку, зараз вона має "щирі, справжні почуття, які зігрівають її серце".

У Лободи знову "останнє кохання"

Щоправда, як слушно зазначила Світлана, здається і думається їй так не вперше:

"Коли я покохала вперше, мені здавалося, що це раз і назавжди".


Водночас Світлані, за її словами, хочеться спростувати твердження з книги французького письменника Фредеріка Бегбедера про те, що кохання живе три роки.

"Я дуже сподіваюся, що зможу згодом довести протилежне! Звісно, побут, робота, щоденна метушня затягують, але потрібно знаходити у собі сили боротися з цим і розвивати те, що вам дороге. Завжди важливі емоції, які дозволяють оживити, урізноманітнити стосунки", - пояснила вона.

Свєта збирається спростувати "заяву" Бегбедера

Про те, щоб створити свою сім‘ю, як вважає Лобода, їй наразі говорити зарано.

"Рано говорити, оскільки взаємини перевіряються часом, а для створення сім‘ї потрібна надійна людина. Поки придивляюся", - пояснила вона.

А після закінчення кохання, на думку Свєти, життя не закінчується. Після любові, як вірить губастенька співачка, починається взаємоповага і дружба.

Сім‘я у Свєти попереду, а поки що вона жує собі банан

Також Лобода впевнена, що передусім необхідно займатися коханням, а не сексом:

"Любов повинна бути завжди, тому що без неї ані жінка, ані чоловік прожити не можуть. Тому займатися, у першу чергу, потрібно любов‘ю, а не сексом. Робіть це частіше!"

"Секс - це фізичне навантаження на тіло, свого роду фізкультура", - додала Свєта. Натомість кохання порочна Лобода бачить як "величне почуття, яке ґрунтується на внутрішній гармонії".

О диво: естрадна "секс-машина" Лобода радить кохатися, а не секситися

Фото "E-motion", "Бліка" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів