"Міс Україна-Всесвіт 2010" нарощує груди та сідниці

1 березня 2010, 10:34

Перша красуня за версією Олександри Ніколаєнко, Аня Пославська пітніє у спортзалі. Мета міски - набрати вагу для конкурсу краси "Міс Всесвіт 2010".

"Аня - дівчинка модельної зовнішності. Але оскільки "Міс Всесвіт" - конкурс жіночності і звабливих форм, то фігура нашої дівчинки має потребу у невеликому корегуванні. Саме цим ми зараз і займаємося", - розповідає директорка конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Ганна Філімонова.

"Їй треба набрати 2 кілограми ваги і наростити м'язи в області грудей і сідниць", - додає подруга Олександри Ніколаєнко.

Щоб набрати 2 кіло, "Міс Україна-Всесвіт" Пославська ходить у тренажерний зал

Та й сама 22-річна Пославська впевнена:


"Щоб не загубитися серед фігурних бразилійок та латиноамериканок, у яких все на місці від природи, мені необхідно підкачати груди і стегна!"

Для цього, за словами Ані, вона використовує маленькі гантелі. Як каже Пославська, для участі у "Міс Всесвіт 2010" вона зробить все від неї залежне.

"Я ставила перед собою безліч цілей, але щоб поправитися -вперше", - сміється дівчина.

Аня хоче більші груди і стегна

"При цьому об'їдатися тортиками не буду - однаково не допоможе. Такий вже у мене організм: від солодкого я не поправляюся, а лише псується вигляд шкіри", - додає Пославська.

Та й міску, за її словами, оточують правильні люди: "Зі мною займаються найкращі тренери та дієтологи України".

У ході тренування Пославська не лише махала гантелями, а й крутила педалі на велотренажері, вправлялася на біговій доріжці, а також розслаблялася у басейні.

Пославська знає, що торти їй вже не допоможуть

А попереду у "Міс Україна-Всесвіт 2010" безліч публічних заходів. За словами Ані, їй доведеться відвідати Каннський кінофестиваль, конкурс "Міс Америка", а також познайомитися з американським товстосумом Дональдом Трампом.

За матеріалами "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів