Віталій Кличко вбив чотирьох зайців і порушив правила їзди

П'ятниця, 5 березня 2010, 16:06

Боксер Віталій Кличко зізнався, що не святий. Спортсмен і депутат Київради розповів, як порушує правила дорожнього руху і як вбив одразу чотирьох зайців.

Днями Віталій Кличко прояснив ситуацію із особистим життям його брата. Тепер же боксер розповів дещо і про своє найінтимніше.

Виявляється, на день народження своєї дружини Наталії Єгорової Кличко подарував їй лисого звіра.

За словами боксера, іменини Наташі вони відбули у сімейному колі, вдома. Стіл накривала сама іменинниця.

Сім'я Кличка-старшого: дружина Наташа, донька Ліза та сини Єгор і Максим

"Подарував дружині кошенятко лисе. І відразу вбив чотирьох зайців, тому що і дружина, і діти дуже хотіли котика", - розповів Віталік в інтерв‘ю "Бліку"

Нагадаємо, у подружжя троє дітей: старший Єгор-Даніель (9 років), дочка Єлизавета-Вікторія (6 років) і молодший Максим (4 роки).

"До цього у нас не було домашньої тварини. Але, коли я, аматор собак, побачив цю незвичайну породу кішок, то відразу полюбив. Це космічне кошеня за характером - напівкіт, напівсобака", - не натішиться Кличко своєму надбанню.

Тепер у Кличків є ще й "космічне кошеня" 

Також, Віталій розповів, що його діти навчаються одразу у декількох країнах. Вони відвідують Kiev Schools International, а коли їздять за татком, то у будь-якій країні йдуть у місцеву філію цього навчального закладу.

"Тому мої діти, як і я, вже відмінно володіють трьома мовами: російською, англійською і німецькою. Залишилося до повної досконалості довести українську, але це справа найближчого часу", - запевнив боксер-депутат.

Причому настрій у Віталія під час інтерв‘ю був такий, що він розповів і про деякі свої грішки.

 Діти Віталія вчаться у кількох школах

Зокрема, Кличко розповів, що по Києву за кермом їздить мало. Мовляв, не хоче втрачати дорогоцінний час на пошуки, де запаркувати авто.

"Але коли сам їжджу - не буду казати, що святий - бувало, порушував. Штрафи були за перевищення швидкості. Правил керування автомобілем завжди намагаюся дотримуватись. У ДТП, на щастя, за 20 років водіння не потрапляв", - сказав Віталій Кличко.

Як зізнався Віталій, у нього чотири водійських посвідчення: українське, німецьке, американське, і раритетне - часів Радянського Союзу.

А інколи Віталій їздить на машині свого брата Володимира.

Кличко: "...Не буду казати, що святий - бувало, порушував" 

"Це Володін "Range Rover", такий самий, як у мене. Їздимо на таких великих авто, тому що тільки у них ми не впираємося головою у стелю", - пояснив він.

Між іншим, за те, що днями водій Віталія порушив правила дорожнього руху, Кличко відчитав усю свою команду.

Фото з особистого архіву Кличків з "Бліка", фото з сайту www.klitschko.com


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів