Гайтана грає у дорослі ігри з дружиною свого чоловіка

9 березня 2010, 13:47
Співачка Гайтана стала обличчям фестивалю "Франкофонія 2010" в Україні. Також зірка розповіла про стосунки із дітьми свого коханця Едуарда Кліма і про їхнє гніздечко в Америці.

Гайтана не визнає твердження, що заради неї продюсер Едуард Клім пішов від дружини і залишив двох маленьких дітей.

"Він не залишив. По-моєму, таке слово вживають люди безсердечні. А він зі своїми дітьми знаходиться практично кожен день", - сказала Гайтана у коментарях телеведучій Катерині Осадчій.

Мало того, співачка й сама, за її словами, знайома з дітьми свого коханого продюсера.

"Звісно. Старша донечка, Аріша - дуже талановита дитина. Вона і танцює, і співає, і грає на гітарі, і на барабанах. Дуже часто у нас вдома займається музикою, тому що у нас вдома є всі установки, всі інструменти. Тому ми з нею давно знайомі і є хорошими друзями", - запевнила темношкіра родзинка української естради.


Гайтана запевняє, що дружить з дочкою свого цивільного чоловіка Кліма. Фото "E-motion"

Власне, і з колишньою дружиною свого цивільного чоловіка Едуарда Кліма артистка знайома.

"Звісно, знайома. Слава богові, війни не було, тому що вона людина доросла. Мені здається, що люди, коли вони вже дорослішають, народжують дітей, вони розуміють, що є дитинство, а що ні. А коли ми дорослі, ми всі граємо вже у дорослі ігри", - туманно констатувала Гайтана.

Про те, у які саме дорослі ігри співачка грає із колишньою дружиною свого бойфренда, вона наразі не розповідає. Водночас Гайтана із задоволенням каже про їхній будиночок у Сполучених Штатах, в Лос-Анджелесі.

Правда, жити у маєтку, який незабаром таки добудують, Гайтана, схоже, збирається не довго.

"А коли ми дорослі, ми всі граємо вже у дорослі ігри"

"Я скажу так. Це швидше просто вкладення капіталу, тому що нам сказали, що скоро на цій вулиці, де ми купили, будинки дуже подорожчають. І ми сподіваємося продати його якійсь голлівудській зірці, тому що це дуже зручне місце", - пояснює зірка.

Однак наразі будівництво триває.

"...Нам зателефонували наші друзі, які живуть у цьому ще недоробленому будинку, і сказали. Що для нас є сюрприз... Може новий дах? Може, 5 поверхів?" - сміється Гайтана.

"Я дуже хочу потрапити у Лос-Анджелес, я дуже сумую за цими вуличками, насправді, і за нашим маленьким будиночком, за нашою земелькою", - зізнається співачка.

Гайтана планує заробити на якійсь голлівудській зірці

Сама Гайтана у будівництві активної участі не бере.

"На жаль, ні, тому що продюсер сказав, що мені треба здати альбом навесні. І я все роблю для того, щоб спершу здати альбом в Україні і полетіти на місяць-півтора", - запевняє артистка.

А поки що Гайтана стала обличчям фестивалю "Франкофонія 2010" в Україні.

"Для мене тема мови дуже близька, тому що французька мова - це мова, якою я спілкуюсь з батьком. Він живе у Конго, а там другою мовою після ленгала є французька. Французька асоціюється у мене з дитинством проведеним у Африці (я до 5-ти років жила у Конго), родинним теплом і викликає лише приємні почуття", - пояснює Гайтана свою прихильність до мовного фестивалю.

Гайтана стала обличчям "Франкофонії"

Підтримуючи фестиваль, Гайтана запрошує усіх до ближчого знайомства з Францією, її мовою і культурою.

Зауважимо, що "Франкофонія" цього року пройде 13-20 березня у Києві та інших містах України.

За матеріалами програми "Світське життя" та "Lavina Music"

Фото прес-служби Гайтани, "Lavina Music", "JetSetter.ua" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів