Гайтана влаштовує своєму продюсеру романтично-чуттєвий стриптиз

13 квітня 2009, 11:00

Судячи з останніх інтерв‘ю у пресі, темношкіра українська співачка Гайтана вже особливо не приховує свого інтимного зв‘язку із продюсером. Щоправда, чутки про те, що Гаєчка поцупила Едуарда Кліма з сім‘ї, - вже не нові.

Тепер співачка ще й на всю країну розповідає, чим заводить "свого чоловіка".

"До речі, мої пальці - це як магніт для мого чоловіка, вони зводять його з розуму, адже це мова тіла!" - заявила Гайтана в інтерв‘ю "Бліку".

Гайтана зводить продюсера з розуму своїми пальцями

Тим не менш, не факт, що до мови тіла Гайки іноді додається ще й такий елемент, як фартух.


"Я люблю імпровізувати! Це здорово, коли можна дивувати свою кохану людину!" - сказала артистка на питання, чи використовує вона фартушки в інтимному житті.

Адже з появою у Гайтани швейної машинки, за її зізнанням, вона почала шити фартухи. "Через кілька місяців представлю колекцію фартухів!" - анонсувала вона.

Також співачка поділилася, чим можна взяти шлунок її коханого Едуарда Кліма. Виявляється, зранку продюсер любить варіації на тему яєць.

"Я люблю робити сніданок у ліжко зі свіжих фруктів. А коханому подобається, коли я готую омлети з додаванням овочів", - повідомила вона. Окрім того, Гаєчка додала, що сніданки у ліжко не потрібно перетворювати на обов'язок. Точніше цей обов'язок кохані мають чергувати.

Гайтана шиє не лише для чотириногих
І годує свого продюсера Едуарда Кліма (досі одруженого чи вже розлученого?) омлетами

А ще співачка зізналася, що інколи хоче бути повненькою.

"Обожнюю китайську й африканську кухні! Але з приходом весни, звичайно, я змінила раціон", - підкреслила Гайтана.

Правда. Як зауважила співачка, її сексуальні ігри, якщо вони активні, допомагають схуднути.

"Я люблю імпровізацію і для різноманіття краще сходити у секс-шоп за кордоном. До речі, в Україні з вибором білизни все відмінно! А от з цікавими еротичними фільмами - дуже обмежено, на відміну від іноземних секс-шопів! Потрібно попрацювати!" - побідкалася вона.

Активні сексуальні ігри допомагають схуднути

І ще Гайтана впевнена, що в Україні стриптиз - дуже заїжджений і нудний.

"Я люблю свого чоловіка та із задоволенням виконую йому стриптиз. Тим більше роблю це романтичніше і чуттєвіше!" - запевнила співачка.

Щодо смаків у виборі вин, то Гайтана надає перевагу легким білим італійським і німецьким винам з квітковим смаком. А вперше жіночка напилася, за її зізнанням, у підлітковому віці років.

"Оу! Мені було близько 15 років, мої батьки на Новий рік поїхали у гості. Я запросила своїх друзів. Ми так напилися, що заснули, не дочекавшись Нового року", - згадує вона.

"Я люблю свого чоловіка та із задоволенням виконую йому стриптиз"

Цікаво, у якому віці відбудеться перше знайомство з алкоголем у дітей Гайтани. Їх співачка запланувала собі десь під п‘ятеро.

"Думаю до 33-34 років у повному спокої я стану мамою. Хочу п'ятьох хороших малят!" - заявила 30-річна артистка.

За словами Гайтани, вона б, можливо, навіть на всиновлення зважилася б: "Що стосується особисто мене, то, якщо через нестачу часу я не зможу народити бажану кількість діток, питання усиновлення буде для мене актуальним!"

Гайтана хоче п'ятьох...

І, як впевнена співачка, неважливо, якої національності буде дитина - вона збирається серцем відчути, що це її маля.

Фото з офіційного сайту Гайтани, "Бліка", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів