Данилко в юності здавав пляшки, щоб потішити своїх жінок

П'ятниця, 12 березня 2010, 16:59

Коли 8-го березня дехто по старій пам‘яті відзначав "Міжнародний жіночий день", Вєрка Сердючка святкувала день народження. За словами автора персонажу, артиста Андрія Данилка, саме 8-го березня 18 років тому відбувся перший успішний концерт за участю Сердючки.

"Насправді вона приховує вік. Вєрка народилася трохи раніше, а 8-го березня відбувся її перший великий успіх. Концерт був у Полтаві", - пояснює Данилко в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

"Зараз можна простежити еволюцію Вєрки, як у підручниках біології "від мавпи до людини", - жартує Данилко.

 1995 рік

А найвдалішим "прізвиськом" для Сердючки Андрій називає "українську Попелюшку".

"Все-таки, думаю, найточніше формулювання: українська Попелюшка. Це я вигадав для "Євробачення", щоб пояснити, що це не клубна естетика трансвеститів. Так, вона - українська Попелюшка, яка піднялася із самих низів до Кремлівського Палацу з'їздів", - згадує Данилко про свої найуспішніші концерти, зокрема і в Лужніках.

Що дивує Данилка, то це те, що деякі люди не розуміють, що він грає не жінку, а персонаж.

До речі, цього персонажа його автор недолюблює.

1998 рік і 2003 рік 

"Мене телевізійники якось запитали: за що ви не любите Сердючку? Я відповів: "За те, що вона надто популярна". Через це я не можу сісти, вигадати новий номер, нову пісню, якісно її зробити. Надмірна популярність заважає розвиватися. Це як якір. Ти ж тепер великий корабель: на тебе ходять, дивляться, фотографують. А поплисти ти не можеш!" - зітхає Данилко.

І взагалі, за словами Андрія, був період, коли йому з Вєркою було справді важко:

"...Це 1995-2000 роки. Вєрку накрила така глобальна неконтрольована популярність, що якоїсь миті я зрозумів, що нічого не можу - ні у магазин нормально вийти, ні по вулиці пройтися. Це не те щоб дратувало, швидше напружувало".

2005 рік 

"Нескінченні гастролі, переїзди, я був незадоволений, що постійно їжджу у якихось потягах. Той період я дотепер вважаю найважчим у житті. Усе, що стосувалося сцени, було добре, а те, що особистого життя і здоров'я, - погано", - поділився Данилко.

Правда. І у юності Андрію було не дуже нелегко.

"Я жив у сім‘ї в оточенні одних жінок - мами, сестри, племінниці. І в юності здавав пляшки, додавав їх до тих, що залишалися від щедрування. А вранці 8-го березня біг на ринок купувати мімозу і тюльпани", - розповів він.

Власне, відтоді, певно, у Данилка мімоза й асоціюється з жінками.

 2008 рік

А наостанок Андрій розповів про деякі свої плани щодо Вєрки Сердючки.

"Ми готуємо ліричний альбом. А в наступному альбомі будуть веселі пісні - така "дурка", якої зараз не вистачає", - пообіцяв він.

Також, за словами Данилка, наразі готується шоу-вистава, де будуть і Вєрка, і інші номери артиста Андрія Данилка.

Фото "Комсомольської правди в Україні" та прес-служби Данилка


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів