Кужель розповіла, як "витверезвляє" молодшого сина

15 березня 2010, 17:55
№12 серед Найвпливовіших жінок України за версією одного з журналів Олександра Кужель на "Ukrainian Fashion Week" ходить, як до школи - регулярно.

Не пропускає модні покази й молодший син 56-річної Кужель Микита. Та попри спільне захоплення модою білявка не дає синові спуску. Принаймні жінка не приховує, що не поспішає давати синові гроші на весілля та продовжує його виховувати.

Так, на запитання телеведучої Катерини Осадчої зі "Світського життя", чи дівчина, з якою Микита приходить на модні покази - його наречена, Олександра Кужель відрізала:

"Ой, ні, нам ще рано говорити про невісток. Якщо всі дівчата, з якими він ходить, будуть невістками... Я вважаю, що йому ще рано, що він повинен зараз відбутися як мужчина, йому рано".

Олександра Кужель вважає, що синові зарано одружуватися

За її словами, щойно син розуміє, що йому треба буде влаштовувати весілля за свої кошти, його запал одразу зникає.


"Я просто, коли він у черговий раз каже "Я вирішив одружитися", я кажу: "Ну тоді нас з татом запросиш на весілля". На цьому все закінчується, тому що коли він розуміє, що це йому треба буде робити самому все, а не за гроші батьків, він нормально приходить до тями", - каже голова Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва Кужель.

"Я вважаю, що чоловік має право одружитися за умови, що він жінці може щось дати", - впевнена затята тусовщиця.

Не секрет, що Кужель вже намагалася виховувати молодшого сина армією. Жінка влаштували його до Збройних сил і примусово відправили на два роки служити. Однак служба, схоже, не виправдала усі сподівання.

"Армія не дала мені усього того, що я хотіла. Я думаю, що я продовжую його виховувати, тому що це нове покоління оцих-от хлопчиків, вони в першу чергу кажуть, чого вони хочуть, але вони нічого не кажуть про те, що вони для цього зробили", - пояснила вона.

Кужель і досі виховує сина, навіть після армії

За словами Олександри Кужель, вони з чоловіком зараз зайняли позицію невтручання у життя сина.

"І коли він каже: "Мамо, мені потрібні джинси", - я кажу: "А до чого тут я?". Значить, він має на них заробити, а потім піти собі купити", - зауважила тусовщиця.

Тож молодшому синові Кужель не залишалося нічого іншого, як самостійно заробляти на життя.

"З хлопцями вони будівельну бригаду організували у Полтавській області", - розповіла білявка, зауваживши, що син працює зовсім не прорабом.

"Він чудово сам шпаклює, затягує, фарбує стіни, і коли він мріє, що у нього буде власна квартира, він каже: "Я обов‘язково буду робити ремонт сам". Тож він вже вміє робити своїми руками те, чого він не вмів", - з гордістю заявила Кужель.

На "Тиждень Моди" білявка ходить з невісткою, дружиною старшого сина і мамою трьох дітей (ліворуч)

До слова, ще кілька років тому, в одному з інтерв'ю жінка зізнавалася, що лише молодшому сину Микиті вдалося вирватися з її "лап" і він її "повністю ігнорує".

"Одягається сам. Життя планує сам. Абсолютно відрізаний шмат. Мені важко змиритися, що це ніби не моє, що я на нього не впливаю", - казала Кужель про тоді ще 16-річного сина.

А от про старшого сина Дмитра жінка завжди казала лише добре: "Це людина, яка відбулася. М'яка, шалено ніжна".

Фото ТаблоID та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів