Клочкова збирається заміж і не знає, що робитиме з дитиною

П'ятниця, 19 березня 2010, 11:47

Олімпійська чемпіонка Яна Клочкова тепер не сходить зі шпальт газет не через свої спортивні заслуги, а через позашлюбну вагітність. Пікантність до історії тусовщиці вносить той факт, що, поки Яна виношує дитину, її хлопець Леван "відсиджується" у Грузії.

Однак Клочкова продовжує з посмішкою запевняти, що у грузинського мачо просто купа справ на батьківщині. А нещодавно Яна взагалі заявила, що Леван їй освідчився.

Тепер же дівчина, яка ще не так давно казала, що заміж не збирається, почала мріяти про весілля. Правда, весільну сукню на Клочковій якщо й можна буде побачити, то лише після пологів.

"Річ у тому, що зараз у мене усі думки зосереджені на дитині, а про весілля можна буде говорити після пологів. Звісно, хочеться, щоб було все гарно: і урочиста церемонія, і весільна сукня. Гадаю, якщо це й станеться, то ближче до осені", - зауважила Яна.

Ближче до осені Яна може вийти заміж 

А от мешкатиме молода сім'я, певно, не у Грузії: "Швидше за все, Леван переїде до України".

До речі, 27-річна Клочкова народить свого первістка десь у середині червня. Та вже зараз плавчиня-тусовщиця переймається тим, як вона зможе впоратися з роллю матері.

"Я не знаю, що буду робити з дитиною, коли вона народиться, а мама вже хоче, щоб я знала все про немовля і як його годувати", - бідкалася Яна за лаштунками одного з телевізійних шоу.

"Я не знаю, що буду робити з дитиною, коли вона народиться..." 

Неабияк переживає дівчина і щодо того, як пройдуть пологи. Вона воліє не ризикувати, відкидаючи дещо нетрадиційні способи появи дитини на світ.

"Уявляєте, мене вмовляли народжувати у воді! Мені страшно народжувати у воді. Я не розумію в чому прикол. А якби я була футболістом, то мені б пропонували народжувати у воротах на футбольному полі?", - дивується Клочкова.

"А якби я була футболістом, то мені б пропонували народжувати у воротах на футбольному полі?"

"Боюся лише, щоб малюк не народився з жовтухою, і у мене розкрилася матка перед пологами", - поділилася анатомічними страхами плавчиня.

До слова, Яні, як певно і будь-якій жінці, хочеться відчувати підтримку у момент появи дитини на світ.

"Дуже хочу, щоб Леван був зі мною поруч, тримав мене за ручку. Левану я вже запропонувала, сподіваюся, він погодиться", - зауважила дівчина.

 Яна хоче, щоб її тримали за ручку

А наостанок Клочкова розповіла, що зовсім не вірить у забобони та прикмети стосовно народження дитини.

"Думки матеріальні. Якщо починаємо у щось сильно вірити - ми це притягуємо. Я абсолютно не забобонна і спокійно до цього ставлюся", - запевнила Яна.

"Не повірите, але я вже купила візочок і багато речей дитині. Мені цей процес приносить масу задоволення. Я щоранку прокидаюся з посмішкою на обличчі - це чудове відчуття і стан", - додала Клочкова.

За матерілами "Бліка" та "Комсомольської правди в Україні"

Фото "Бліка"  та "Новой"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів