Володя Кличко познайомив подружку з Кучмами і Пінчуком

Понеділок, 22 березня 2010, 11:31

У німецькому Дюссельдорфі боксер Володимир Кличко змусив нервувати і переживати 50-титисячну арену, мільйони телеглядачів з 110 країн світу та... акторку Хайден Пенетьєрі. Однак після перемоги Володі голлівудській кралі можна було розслабитися у товаристві екс-президента України.

У суботу чемпіон світу за версіями IBF, IBO, WBO Володимир Кличко відстояв титули у бою з американцем Едді Чемберсом.

"Уклади його, Володя!" - кричали вболівальники Кличка. Тож Володя не лише уклав, а й не дав йому піднятися. Кличко нокаутував нову "американську мрію".

Чемберса Кличко порвав, як Тузік грілку 

Команда Кличка-молодшого не поспішала розкривати прізвища VIP-десанту, який висадився того вечора на німецькій землі. Мовляв, "головне - це те, що за мене прийдуть вболівати мої близькі і друзі".

Тим часом у перших рядах "для близьких і друзів" було помічено голлівудську акторку Хайден Пенетьєрі. Шатенка вперше спостерігала за Володимиром на ринзі вживу, тому похвилюватися їй довелося.

Коли ж акторка побачила Чемберса на підлозі, то зітхнула з полегшенням і пішла знайомитися з іменитими гостями чемпіона.

"Дивіться, на моїй лівій руці лише на середньому пальці каблучка. Ні, з Володимиром ми не заручені", - запевняла Хайден.

Кличко познайомив свою подружку Хайден Пенетьєрі з сімейством Кучми та Пінчука

Водночас сам Володимир на питання "Коли чекати поповнення у сім‘ї Кличка-молодшого?" традиційно відмазувався:

"Поки що з мене вистачить трьох племінників".

 Володя все так само обвішаний чемпіонськими поясами та чутками

Зрозуміло батько цих самих трьох племінників, брат Володі Віталій Кличко вболівав за нього коло самого рингу разом із дружиною Наталею.

Віталій, кажуть, ще не думає про свій двобій 29-го травня, тож він спокійно вів бесіди з екс-президентом Леонідом Кучмою. А в цей час дружина Кличка Наталя ділилася радістю з директоркою благодійного фонду Кличків.

 Дружина Кличка-старшого Наталя (ліворуч) готова вболівати за двох

Одні з найбільш постійних гостей двобоїв подружжя олігарха Віктора Пінчука та Олени Франчук цього разу вболівали за Володю з батьками. При цьому Кучма не випускав з рук жовто-блакитний прапорець. Так само привезли на двобій прапори депутати блоку Кличка.

 Двобій Володі з американцем Наталя дивилася із Оленою Франчук (праворуч) та подружжям екс-президента Кучми і дочкою Віктора Пінчука Марією (ліворуч від Наталі)

А на вечірці після бою Володі розважав гостей Кличка відомий виконавець 80-х Marius Müller Westernhagen.

Marius Müller Westernhagen співав для Кличка та його гостей 

У розвідку приїхав і наступний суперник Віталія Кличка поляк Альберт Сосновскі. З Лос-Анджелесу прилетів "гладіатор" і близький друг Шварцнеггера Ральф Мюллер. А колега Володимира Кличка по знімальному майданчику стрічки "Красунчик" Тіль Швайгер вже не вперше присутній на двобоях братів.

Наступний суперник Віталія Кличка поляк Альберт Сосновскі приїхав у розвідку 

Фото Павла Терехова

За матеріалами прес-служби братів Кличків


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів