Мозговий: Кароль зганьбилася, а Пономарьов поводиться не як мужик

23 березня 2010, 16:54

Колишній тесть співака Олександра Пономарьова Микола Мозговий розповів, чому не поважає екс-зятя.

Передусім Мозговий заявив, що у нього з Пономарьовим "просто немає ніяких відносин", пише "Сегодня".

"У нас просто немає ніяких відносин. Як на мене, мужик в першу чергу має пам'ятати, що, народивши дитину, слід займатися нею від А до Я. Він цього не робить", - каже співак, композитор і гендиректор палацу "Україна" Микола Мозговий.

Мозговий вважає свого колишнього зятя немужиком?

Нагадаємо, Олександр Пономарьов та дочка Мозгового Олена мали роман. У пари навіть народилася дочка. Відповідно у сім‘ї була вже не лише Зоя від першого шлюбу Олени, а й Женя - дочка від Сашка. Однак сімейне життя Пономарьова з Мозговою не склалося.


"Я б поважав його, якби він нарешті прописав свою рідну доньку хоча б на якусь житлплощу, аби не дід Коля цим займався... А він же оголосив себе колись батьком і Жені, і Зої, назвав себе цивільним чоловіком і у передачах казав, мовляв, на хріна ці умовності, шлюб", - пригадує Пономарьову Мозговий.

Мозговий почне поважати екса своєї дочки, коли той пропише онуку хоч десь

"І коли доходить до судових тяганин, аліментів, ну не личить це мужикові, тому в нас із ним немає ніяких стосунків", - завершив свою думку по зятеві композитор.

Між іншим, колишня цивільна дружина Пономарьова наразі, за словами батька, займається дітьми.

"Доки було вигідно, займалася ТБ, а потім пішла або її пішли", - каже Мозговий.

Олена була на ТБ, "доки було вигідно"

Також Микола Мозговий розповів, що виклав 170 тисяч за оренду палацу "Україна" для свого сольника, який відбудеться незабаром:

"Усі гроші беру з тумбочки. Це особисті мої заощадження. І співатиму я сам. Нікого запрошувати не буду. Досить, Тіна Кароль у мене на сольнику зганьбилася, забувши не лише слова, а й мелодію", - заявив Мозговий.

Мозговий: Тіна Кароль у мене на сольнику зганьбилася. Співатиму сам

Фото "Сегодня" та "Українського центру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів