Могилевська божиться, що вилікувалася, а Білик взяла Ван Дамма задарма

Четвер, 25 березня 2010, 14:49
Співачки Ірина Білик та Ольга Горбачова безкоштовно "обробили" зірку "Кривавого спорта" Жан-Клода Ван Дамма. А співачка Наталя Могилевська розповіла, про те, як її шанувальники стали її супротивниками.

Не так давно в ефір телеканалів вийшов кліп Наталі Могилевської  на російськомовну пісню "Исцелена" ("Зцілена"). Найцікавіше у кліпі - терновий вінок на голові у співачки.

Від чого "зцілилася" Могилевська? 

"Кліп став свого роду філософською алегорією на тему взаємногострої любові глядача до артиста. Вона окриляє, надихає, піднімає його до небес. Але обов'язково трапляється момент, коли найбільш захоплені шанувальники раптом стають найбільш затятими супротивниками", - спробувала пояснити посил кліпу Могилевська.

 Елтон Джон назвав Христа геєм, а Могилевська і Лобода приміряли терновий вінок...

"Це від того, що шанувальники дуже вимогливі у своїй любові, вони важко пробачають артистові неправильні з їхнього боку вчинки. Кожен артист, який давно на сцені, обов'язково переживав такі моменти. Так було і зі мною", - сказала співачка.

Цікаво, від чого ж саме зцілилася Могилевська - від пам‘яті про "регіональні" танці із Віктором Януковичем чи про білий зірковий колгосп Юлії Тимошенко...

 Наталі розповіла, що її шанувальники стали її супротивниками

Водночас Ірина Білик та її подружка Оля Горбачова у своєму кліпі особливих алегорій не застосовували. Жіночки зіграли на тілесному - запросили у відео відомого бельгійського актора Жан-Клода Ван Дамма.

"Я думаю, що ця історична зйомка принесе натхнення не тільки тим, хто знімав цей кліп, а і найщирішим шанувальникам нашої музики і творчості Жан-Клода Ван Дамма в усьому світі", - заявила Ірина Білик.

 Горбачова і Білик відхопили собі Ван Дамма

До слова, за роботу відомого іноземця дівчатам продюсера Нікітіна навіть платити не довелося. Як пишуть у ЗМІ, після двомісячних домовленостей Ван Дамм погодився знятися у кліпі безкоштовно.

"Це була послуга моєму другові і я відмінно провів час", - сказав актор.

 Жанік робив це безкоштовно
 І робив оце півночі

Кліп на пісню "Я люблю его" знімали з дев'ятої вечора до третьої ночі. Весь цей час Ван Дамм розривався між співачками, нібито не в змозі вибрати одну з них.

І справді нелегко було, адже для кліпу Білик і Горбачова знову вділи однакові костюми та перуки. Відрізнити панянок можна було хіба що за габаритами.

 Олю й Іру розрізниш хіба що за габаритами

За матеріалами "Комсомольської правди" та "Talant Group"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів