Приходько восени знову завагітніє "на замовлення"?

6 квітня 2010, 11:42

Лише на Великдень співачка Анастасія Приходько народила дочку, а її коханий вже замовив сина. Та спершу Настя планує нарешті вийти заміж і схуднути.

"Те, що дочечка народилася у день Великодня - це точно знак згори. Ми ж з моїм малям весь піст виходили!" - сказала Приходько у коментарях "Сегодня".

Нагадаємо, у неділю 4-го квітня Настя народила дочку від грузинського бізнесмена Нуріка Кухілави.

Дівчинка зростом 50 сантиметрів і вагою 3100 грамів з'явилася на світ після семи годин потугів.


"Почуваюся відмінно, настрій чудовий", - запевнила журналістів новоспечена мама.

Приходько на Великдень тужилася

І хоч ім'я для дитини її батьки вибрали заздалегідь, після народження доньки все переграли.

"Спершу ми хотіли назвати її Денола. Але коли вона лише народилася, ми з Нуріком на неї подивилися і зрозуміли - вона точно не Денола!" - розповіла Приходько.

Врешті на скору року молоді батьки вибрали для дочки інше грузинське ім'я.

"Назвемо маля Нана", - заявив Нурік.

"Коли Нурік і Настя побачили її, відразу сказали: наша Нані! Про це ім'я вони думали давно, воно складається з перших літер їхніх імен (утім, не виключено, що батьки назвуть маля Нонна)", - розповідає "Новой" мама співачки Оксана Михайлівна.

У Насті та Нуріка дочку зватимуть, як у Маші Єфросиніної

До слова, мама Приходько, як пише газета, була присутня на пологах дочки, на відміну від Нуріка, який чатував під київським пологовим.

"Яка вона красива! - такі були перші слова Насті, яка побачила свою дочку. А у мене від хвилювання всі слова пропали, так переживала... Я хотіла онучку, вона дуже схожа на Настуню", - запевнила мама співачки.

"З першої ж секунди я подумала - ну вилита копія тата! А наступного дня придивилася - носик, губки мої..," - згадує, як роздивлялася дочку, Анастасія Приходько.

Незабаром дочку Насті хреститимуть. А от кого покличуть у хрещені, ще не визначилися.

"Звичайно, хотілося б Костю Меладзе покликати", - зізнається Приходько. Не дивно, адже Меладзе одним з перших привітав породіллю з народженням дитини, хоч напередодні і "забракував" кар'єрний поступ Насті.

"Костя відразу ж перетелефонував і сказав так урочисто: "Ура, Настуню, ти - мама!" - згадує співачка.

Дочка Приходько - вилита копія тата з Настіними носиком і губками

А поки що Приходько активно худне, тому що під час вагітності сильно поправилася.

Та й під вінець скоро. Як розповів наречений Приходько Нурік, весілля заплановане на вересень.

"Нехай маля трохи зміцніє, щоб теж побувало на весіллі мами і тата", - каже Настя.

"До речі, уявіть собі, Нурік вже просить сина! Але я попередила, що подумаю про цю пропозицію лише після весілля", - поділилася Приходько.

Як і повідомлялося, допомагати Анастасії з дочкою, за словами Нуріка, будуть її мама і бабуся. Від ідеї запросити няньку відмовилися категорично.

"Я планую залишити роботу, щоб допомагати дочці", - підтвердила Оксана Михайлівна Приходько.

У вересні Приходько знову завагітніє?

Правда, довго Приходько вдома не сидітиме. Вже за тиждень у Москві у неї пройдуть перші після пологів зйомки. При цьому вийти у світ Настя планує за півтора-два тижні.

А от вихід у світ дочки Анастасія нараз відтягує. Вона, за словами матері, дуже забобонна і поки не хоче показувати доню журналістам.

Ще один цікавий момент. За інформацією "Бліка", Приходько народила не на Великдень, а на кілька днів раніше - у ніч з 30-го на 31-е березня. Правда, продюсер співачки газеті цю інформацію категорично заперечив.

Фото "Сегодня", "Бліка", "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів