Єфросиніна зізналася, коли можна пробачити зраду чоловіка

9 вересня 2009, 11:53

Влітку у пресі мусувалися чутки про напружені стосунки у сімействі родичів президента. Телеведуча і акторка Марія Єфросиніна та її чоловік Тимур Хромаєв, як писали, переживають кризу 7-го року шлюбу.

І от нещодавно Марія особисто поговорила з журналістами про своє приватне сімейне життя. Знаменитість розповіла, за якої умови можна пробачити зраду чоловіка, а також поділилася бажанням знову стати мамою.

Влітку у Єфросиніної з Хромаєвим була "тріщина" у стосунках?

"Я вважаю, що коли стосунки надто стабільні, монументальні - це погано. А у невеликих тріщинах є щось правильне, вони ніби дають діапазон взаєминам. До того ж тріщини здатні заростати", - поділилася своїми міркуваннями Єфросиніна в інтерв‘ю "Бліку".

"Історія, яка зараз відбувається між мною і Тимуром, - це історія, на якій повинні зосередитися лише ми удвох", - заявила Маша.


"У мене від цієї людини дочка, а це означає, що ці стосунки вже назавжди. Але в яку площину ми їх переведемо, це залежить лише від нас і стосується лише нас", - попередила Єфросиніна.

Маша впевнена, що Тимур - це назавжди

Також довелося Маші відповісти і на досить провокативне питання: чи могла б вона пробачити чоловікові, якби той завів коханку?

"Залежить від того, у який період нашого з ним життя. Для мене це такий високий ступінь нечесності, що пробачити можна, лише якщо дуже добре знаєш людину і можеш її виправдати", - сказала вона.

Водночас Єфросиніна наголосила:

"Але Тимур ніколи в житті не давав мені приводу навіть задуматися про це. Тому мені не доводилося міркувати на цю тему, я не знаю, чи змогла б я пробачити".

Маша думає, що зраду чоловіку пробачити можна

А ще телеведуча зізналася, що дуже хоче народити ще одну дитинку.

"У мене великий дар у житті - Нана. Це дивовижна, незвичайна, найцікавіша для мене, унікальна людина. І я розумію, якщо Бог мені дає таких дітей, то їх треба народжувати. Я мрію про сина, як будь-яка жінка", - поділилася зірка.

"Наночка вчора мені сказала: "Мамусю, давай дванадцять!" Думаю, дванадцять це багато, але на синочка можна погодитися", - додала Єфросиніна.

Нагадаємо, Єфросиніна і Хромаєв одружені вже протягом семи років і виховують доньку Нану.

Дочка Маші Нана замовила батькам купу братиків і сестричок

За наявною інформацією, цього літа Тимур майже весь час не жив вдома. Навіть у відпустку телезірка вперше поїхала без чоловіка.

"Десять днів провела вдвох з дочкою в Іспанії, на Коста-Дорада. Тимур не поїхав з нами цього разу. Відпочили незрівнянно. Там дуже багато всілякого кшталту розваг для дітей. І взагалі я дуже люблю Іспанію ще й тому, що займалася вивченням культури і мови цієї країни", - розповіла Марія.

А от на Сейшели, де проводила медовий місяць Єлизавета Єфросиніна (нині Ющенко) та президентський син Андрій, Маша не навідувалася.

"Ну, це ж була їхня весільна подорож! Ніхто з близьких до них не літав. А весілля ми відзначили у Києві, у тісному сімейному колі, тихо", - пояснила вона.

Нагадаємо, 31-го липня молодша сестра Марії Єфросиніної, Ліза вийшла заміж за сина президента Віктора Ющенка, Андрія.

"Я довгий час працювала з фондом Катерини Михайлівни Ющенко, вона навіть була на нашому з Тимуром весіллі. Дружина президента давно товаришує з родиною моїх свекра і свекрухи", - розповіла телезірка.

Це те, що їх пов'язувало до Лізиного весілля. Маша також додала, що навряд чи тепер їхні стосунки сильно зміняться.

"Звичайно, наша увага зараз зосереджена на молодій сім‘ї Андрія та Лізи. Ми дуже хочемо, щоб вони були щасливі", - запевнила жінка.

Фото "Бліка" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів