"НеАнгели" у Берліні зблизилися і відчули себе богинями

21 травня 2010, 16:56

Учасниці гурту "НеАнгели" Віка і Слава під час поїздки до Німеччини встигли відіграти концерт, загубитися, подивитися порнографію і зблизитися одна з одною.

"Ця поїздка для нас була знаковою, взагалі вважаю її унікальною для групи "Не ангели". Цього разу ми зі Славою довго були відвертим після виступу, відкрили нові точки дотику", - зізналася Віка.

Рудоволоса ж Слава зауважила, що у них є секрет для того, щоб не набридати одна одній:

"Потрібно просто жити в різних номерах, що ми і робимо. Можу сказати, за час поїздки посваритися ми не встигли!".


До речі, наступного дня після концерту підопічні Нікітіна відправилися на прогулянку по Берліну.

Та, не встигли співачки оглянути і половини визначних пам'яток центральної частини міста, як загубилися. Щоправда, за деякий час і Віка , і Слава інтуїтивно прийшли до Берлінської стіни, де й побачили одна одну.

Окрім пам'яток архітектури "НеАнгели" встигли розгледіти і місцеве населення. Зокрема, артистки відзначили, що німкені не блищать красою.

"Мені здалося, що у більшості з них якісь "топорні" обличчя, які не виражають особливих емоцій. Я ні в кого не побачила відкритості душі, палаючих очей, ніжності", - розповіла Віка.

У свою чергу Слава взагалі заявила: "Так, ми з Вікою були просто богинями, що ще раз доводить, що українки - найкрасивіші!".

"Можливо, я суджу по собі, так як ми дами з шоу-бізнесу. Я не була в тих місцях, де німкені могли б виглядати досить доглянуто і добре, тому судити складно. Хоча у нас вийди на вулицю (я не маю на увазі Хрещатик, куди постійно вдягаються, як на свято), куди-небудь у спальні райони, зрозуміло, що ти не побачиш такої кількості красивих жінок, як на світських тусовках", - додала вона.

А от що стосується чоловічків Німеччині, то "НеАнгели", навпаки - їх розхвалюють.

"У Берліні можна зустріти багато цікавих представників сильної статі, таких галантних, як я люблю. Я помітила: якщо "наші" мужики прямо і відкрито домагаються своєї мети, то у німців більш м'який, тонкий і дружній підхід", - зауважила Віка.

Та крім прогулянок по Берліну, "НеАнгели" встигли доторкнутися і до місцевої порнокультури.

"Я згадала забавну історію. Заходжу я в Берліні в готель перед концертом, вмикаю телевізор, і як ви думаєте, на який канал я потрапляю!? Звичайно ж, на порноканал! Що тут скажеш, порнографія у них дуже гарна, я навіть задивилася", - зізналася Віка.

"Німці чомусь завжди асоціюються для мене з вічним порномистецтвом, тому людей відразу вже сприймаєш з еротичним змістом", - додала Слава.

Була у "НеАнгелів" і певна розважальна програма. Зокрема, вони побували у національному ресторані, скуштували смачного пива, баварських сосисок.

У подарунок одна одній на пам'ять про Німеччину Віка і Слава купили підвіски у вигляді ангельського крила.

"Ми віримо, що такі речі об'єднують, тому ми іноді даруємо один одному тематичні презенти. А крило ангела у вигляді підвіски буде нагадувати нам про веселі
гастролі в Берліні ", - пояснили співачки.

За матеріалами "E-motion" та "Mamamusic"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів