Янукович-син після гонок на "Бегемоті" помився у шампанському

5 липня 2010, 10:25

Син президента Віктора Януковича прийняв душ із шампанського. Так Вітя-молодший святкував свою перемогу на перегонах по бездоріжжю.

У Київській області пройшли змагання серед гонщиків по бездоріжжю - Кубок Федерації автомобілістів України з трофі-рейдів "АТЛ-трофі 2010", пише "Сегодня".

Янукович-молодший виграв на "Мерсі"

Перемогу цього разу взяв син нинішнього президента "проффесора". Однак, як запевнив Янукович, у звичайних поїздках по країні він намагається їздити акуратно.

"Мені вистачає адреналіну на бездоріжжі", - сказав Вітя.


Вітя ловить адреналін на бездоріжжі

Катався Віктор на джипі "Mercedes" G230, який пестливо називає "Бегемотом". На нього Янукович пересів зі старого джипа "Wrangler", який минулого року зламався. Тоді на перегонах регіонал посів лише 15 місце. Хоча у неділю на половині дистанції і "Бегемот" довелося терміново ремонтувати.

У сина Януковича є власний "бегемотик"

Молодший син Януковича змагався у категорії "TR-3" для спеціально підготовлених позашляховиків. А

Йому вручили кубок і комплект шин, після чого переможці влаштували один одному душ із шампанського.

У подарунок - шини...
...і душ з шампанського

Також у перегонах взяли участь депутат Микола Катеринчук, колишній зять Кучми Ігор Франчук і депутат Київради Олексій Резніков. Всього змагалися 114 команд з України і Білорусі.

Нелегкий маршрут по важкопрохідних лісових дорогах у районі сіл Ясногородка, Глібовка, Казаровичі ускладнила погода: зливи перетоврили ґрунт на брудне місиво.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів