Депутати з Ради розбіжуться хто у Скандинавію, а хто на вікна

12 липня 2010, 15:56
Протягом наступних двох місяців депутати Верховної Ради розлетяться хто куди. У парламентарів канікули.

"Ми поїдемо з сім'єю в Туреччину на море - потрібно підлікувати дітей", - розповідає каналу 24 депутат Анатолій Гриценко, який колись обожнював мити посуд.

Решту ж відпустки Гриценки планують провести в Україні.

"..Я протягом останніх п'яти років, особливо коли був міністром, відпочивав в Криму. Абсолютно нормально, але зараз в Криму, на жаль, дорожче виходить ніж за кордоном", - додав екс-міністр.

Гриценко влітку буде лікувати закордоном

Зробить вибір на користь закордонного відпочинку депутат від фракції НУНС Кирило Куликов.


"Сьогодні дозволити собі відпочивати в Україні можуть лише ті, хто перейшли до коаліції, дуже дорого. Я люблю їздити влітку не там де гаряче, а десь в Скандинавію, і дуже цікаво, тому що взимку туди не поїдеш і не побачиш все це, а влітку це дуже цікаво", - каже Куликов.

Водночас регіонал-драчун Владислав Лук'янов планує відвідати Китай. У Піднебесній скандальний депутат шукатиме нові контакти на "Експо-2010": \

"Я вже спланував, які павільйони я хочу відвідати і подивитись, попередньо я домовився про деякі зустрічі з колегами депутатами, це можуть бути зустрічі з представниками місцевої влади".

Лук‘янов намилився у Китай, а Куликов - у Скандинавію

Проте без засмаги Лук‘янов їхати з Китаю не збирається - частину відпустки проведе на тамтешніх пляжах.

А от депутатка-"равлик" Лілія Григорович з чоловіком та сином підтримає вітчизняний туризм, щоправда за рахунок держави. Каже за три роки депутатства це буде перша поїздка в державний санаторій. Проте перед відпочинком трохи попрацює.

"Я жінка і коли закінчується сесійний період я обов'язково мию вікна, фіранки, білизну, порядки в шафах. Ви знаєте це також треба поробити, тому що так, як ти влітку це зробиш, ти маєш це до зими", - робить одкровення Григорович.

Григорович нарешті помиє вікна

Та й бютівець Іван Кириленко за кордон не збирається. Хоче всю відпустку збирати врожай у рідному селі.

"Немає більшої бентеги на душі і більш солодкого смаку - це коли весною починає відростати озима пшениця, це стоїть такий аромат над полем, а потім аромат жнив скошеного поля, буває десь інколи там підпалять хлопці, буває таке, хоча це заборонено зараз, але там десь колосок був і запах оцих смажених колосків", - зітхає Кириленко.

Кириленка манить запах "смаженого"

Насолоджуватись піщаними пляжами та запахом колосся депутати зможуть до 6-го вересня. Саме цього дня розпочне роботу наступна сьома сесія Верховної Ради шостого скликання.

Фото ТаблоID, "Радіо Свобода", "Сегодня", з особистої сторінки Куликова та "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів