Вірастюк вже потрапляв в аварію з вагітною дружиною - з першою

4 серпня 2010, 17:15

Коли силач Василь Вірастюк із дружиною потрапили в аварію, ЗМІ сповнилися купою версій і деталей ДТП. Тепер сам спортсмен ставить усе на свої місця. Також Вірастюк розповідає, що незабаром стане батьком і як за трагічним збігом обставин, вже потрапляв в аварію - тільки з першою вагітною дружиною...

"Мене вразив от який збіг. Я вже потрапляв у подібну аварію. Це відбулося, коли Свєта була вагітна Адамом", - почав був оповідати "Фактам" Василь Вірастюк.

Нагадаємо, перша дружина Василя Світлана загинула під сніжною лавиною 2 січня 2006-го у віці 28 років. Від цього шлюбу, який протривав всього лише 3 роки у пари залишився син Адам.

"Ми поверталися з Карпат після святкування Нового року. Потрапили у сніжний "перемет" на зледенілій дорозі. Машину розкрутило і вдарило бампером у сніжну гору..," - поділився сумними спогадами силач.

 З першою дружиною Свєтою Вірастюк теж потрапляв в аварію

Напередодні ж аварії, що відбулася 1-го серпня, у Вірастюка, як він запевняє, "взагалі ніякої "чуйки" не було.

"Правда, вранці того нещасливого дня зателефонувала з Івано-Франківська моя мама (їй 62 роки). "Синок, мені такий поганий сон наснився. Ви ж нікуди з Інною сьогодні на мотоциклі не поїдете, правда?" "Не переживай, ми лише за продуктами на машині з'їздимо", - заспокоїв я маму. "Ну, гляди, будь обережний", - попросила мене мама", - розповів спортсмен.

ДТП сталося тоді, коли Вася зі своєю другою дружиною поверталися після поїздки в супермаркет за продуктами. За кермом, як уточнив Вірастюк, був він, а Інна дрімала поруч, на передньому сидінні.

Напередодні ДТП мати силача мала віщий сон

"Коли отямився і не побачив поруч Інну, страшно злякався. Усередині аж охололо все. Виявляється, наш джип завалився на дах, вибило скло люка. Інна випала з люка. Я теж виліз через люк, тому що двері заклинило. Інна лежала без свідомості посеред дороги, з носа йшла кров. Я переконався, що вона дихає. "Швидка" приїхала дуже швидко, буквально хвилин через п'ять", - згадував спортсмен трагічний день.

Інну, яка перебуває на дев'ятому тижні вагітності, у несвідомому стані доставили в реанімацію.

"Дружину оглянула лікар-гінеколог з пологового № 5 і заспокоїла мене. Здоров'ю дружини і нашого майбутнього маляти, на щастя, нічого не загрожує", - з полегшенням зітхнув Василь.

На щастя, ані переломів, ані ушкоджень внутрішніх органів у Інни, за словами спортсмена, немає. Та й самопочуття дружини, як каже Василь, вже краще.

 У Василя з Інною невдовзі буде ще одна дитина

Наразі діти подружжя, 7-річний Адам і 2-річний Олег відпочивають з бабусями.

"Олежка - на дачі під Києвом, за ним доглядає мама Інни. Того дня ми саме збиралися забрати його додому. Адамчика минулого тижня я відвіз у село до баби Маші - це мама нашої куми. Діти ще нічого не знають про аварію", - зауважив Вірастюк.

"Хто винуватець аварії - хай розбираються даїшники. Хоч мені не зрозуміло, навіщо водійці "Suzuki" треба було виїжджати на зустрічну смугу. Якщо її підрізав ВАЗ, краще було їхати прямо. У найгіршому випадку побили б бампери. А так - розбито вщент обидві машини, порушено кримінальну справу", - відзначив Вірастюк у коментарі "Gazeta.ua".

Як писав ТаблоID, ДТП за участю Вірастюка сталася на Одеському шляхопроводі у Києві.

Фото "Gazeta.ua", "Фактів" , з персонального сайту Василя Вірастюка та ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів