В інтернеті Монро глушить суші з саке, а Ахат скуповує техніку

5 серпня 2010, 16:02

Для українських зірок Інтернет нині є засобом спілкування, а також чудовим інструментом для шопінгу.

Про те, з якою метою вони використовують всесвітню мережу, "E-motion" розповіли співачки Ассія Ахат, Світлана Лобода і Гайтана, а також світські персонажі - Інна Цимбалюк і травесті Монро.

Як з‘ясувалося, Ассія Ахат в інтернет-магазинах вибирає речі для інтер‘єру.

"Останнім часом я часто користуюся послугами інтернет-магазинів, зокрема після того, як активно зайнялася благоустроєм дому. Здебільшого купую побутову техніку для заміського будинку, офісне обладнання", - розповіла артистка.


Крім того, в інтернеті Ася часто купує друзям і колегам подарунки, зокрема і фотоапарати, і відеокамери.

Буквально днями Світлана Лобода, за її словами, придбала в інтернет-магазині мобільний телефон - подарунок для сестри.

"Дуже рідко можу щось замовити із дрібної техніки. У більшості випадків використовую інтернет для роботи - це перевірка пошти та пошук потрібної інформації. Іноді можу поповнити рахунок через Інтернет", - поділилася Свєта.

А травесті Монро завдяки мережі тішить свій шлунок.

"Найоригінальніша покупка в інтернет-магазині - це величезний набір суші, до якого у подарунок давали літрову пляшку саке. Я зі своєю близькою подругою зжерла півтора кілограма на двох і навіть не поперхнулася", - розповіла тусовщиця.

Також в Інтернеті Монро купує оргтехніку, мобільні телефони та іншу техніку для дому: "Нещодавно купила мобільний телефон, сокочавилку, а також милі подаруночки у вигляді флешок, карт пам'яті для своїх друзів".

Водночас інша тусе, Інна Цимбалюк, послугами інтернет-магазинів навіть не користувалася ніколи.

"Інтернет для мене - це інформаційне джерело. Мені ніколи не доводилося купувати в інтернет-магазинах ані речі, ані техніку, не замовляла доставку їжі з ресторанів. Усе, що мені потрібно, я купую у звичайних магазинах, а якщо хочу поїсти вдома, замовляю все по телефону", - пояснила Інна.

Гайтана використовує інтернет для спілкування с друзями. У мережі співачка, як вона розповіла, сидить доволі часто, переважно у месенджері Skype.

"У мене дуже багато друзів за кордоном, і єдиний спосіб бути до них ближчою - це Skype! Часто списуємося з американськими музикантами, обмінюємося музикою, різними новинками. Я їм відправляю свої нові пісні, кліпи, вони мені - свої", - розповіла Гаєчка.

Покупки ж Гайтана здійснює рідко, переважно до свят. Багато того, чого в Україні не знайти, співачка, як вона зауважила, замовляє за кордоном.

Фото "Мое радио", "E-motion", "Дусі", "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів