Лорак не хоче бути, як Вітні Х'юстон, і збирається писати мемуари

11 серпня 2010, 15:51
Співачка Ані Лорак збирається написати книгу про своє життя і не хоче повторити долю Вітні Х‘юстон.

Про це співачка розповіла виданню "TV-екран", пише "Live Story".

"Таке бажання є. Я веду щоденник, такий собі літопис свого життя. Можливо, колись зберу всі шматочки в одне ціле і розповім про свої відчуття, почуття. Поділюся своїм досвідом з іншими", - розповіла 31-річна Кароліна.

Читання у Ані Лорак, як вона сказала цього разу, - улюблений спосіб релаксу.

"Книга - це те віконце, крізь яке занурюєшся у якийсь свій світ і живеш у тій ситуації, у тих емоціях, які переживаєш. Забуваєшся на мить. І цей свій світ я намагаюся оберігати, як можу. Зараз я дуже захопилася індійською філософією, наприклад", - поділилася співачка.


Також Лорак сказала, що не хотіла б повторити долю американської співачки Вітні Х‘юстон.

"Я була на її концерті і спостерігала сумну картину: людина, яку Бог наділив таким даром, таким голосом, не зуміла зберегти свій талант. Вогонь, воду і мідні труби - буцімто усе пройшла І що ж у підсумку? Вона все віддала своєму чоловіку, але не зберегла себе. Усі ці вечірки, алкоголь, наркотики..," - зітхає Кароліна.

Водночас у тому що стосується власної творчості, Ані впевнена - вона тільки на початку свого сценічного шляху:

"Найгарніша пісня - та, котра не заспівана. Найкраща сцена - та, на якій ти ще не стояв. У мене є певний досвід, звання, амбіції. У мене є мета".

"Скільки Бог дасть сил - стільки і буду співати. Адже це те, що робить мене щасливою. Відчуття, коли я стою на сцені, коли люди мені аплодують - найпрекрасніша музика на світі. І я могла б її слухати вічно", - резюмувала артистка.

Фото "Комсомольської правди в Україні" та прес-служби Ані Лорак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів