Януковичу дружина смажила рибу, а у "місцевих" серце йокало

12 серпня 2010, 15:05

Тільки-но у пресі з‘явилося повідомлення, що першу леді тримають далеко-далеко від її чоловіка, як щось десь заворушилось, і Віктор Янукович та його Людмила знову потрапили на шпальти газет.

Цього разу "Сегодня" наголосила, що президент через спеку проміняв теніс на басейн і риболовлю, а Людмила Олександрівна готувала зловлену ним рибу.

Як нагадує видання, Янукович цього літа відпочивав у сімейному колі на державній дачі №9 у Мухалатці - за 12 кілометрів від Сімеїза та за 7 кілометрів від фороської резиденції "Зоря".

При цьому газета наголосила, що поруч із Віктором Федоровичем постійно були дружина Людмила Олександрівна й онуки. Сини президента Олександр і Віктор з дружинами також відвідували батьків у Мухалатці.


Янукович відпочив по-дачному

Причому газета знайшла якихось "ветеранів "дев'ятки", у котрих, як зазначається, склалося "приємне враження від перебування на дачі Януковича".

"Я ж тут з 1983-го і добре пам'ятаю ще приїзди Володимира Щербицького. І от зараз, як побачив фігуру Януковича, у мене навіть серце йокнуло: "Хазяїн повернувся!". Вони ж обоє мужики міцні, статні", - цитує видання слова співрозмовника.

"Я ж з Віктором Федоровичем особисто не спілкувався, але так з боку і за розповідями тих, хто був ближче, у мене склалося враження, що він все-таки за характером трохи м'якший, душевніший за Щербицького. Й однаково відчувається хватка, могутній характер: якщо хто потрапить під роздачу, буде непереливки. Не те що колишній турист-натураліст", - цитує газета далі своє джерело.

Кажуть, Янукович на відпочинку бавився пляжним волейболом, різався у доміно і "грішив" риболовлею. Мовляв, "проффесор" ловив ставриду і з причалу, і виходив у море на катері.

Як пише газета, часто улов Віктора Федоровича готувала до столу його дружина - Людмила Олександрівна. Перша леді смажила рибу і нарізала салатики.

Людмила Олександрівна смажила президенту рибку і різала салатики. Лишається сподіватись, що без автоматчиків

Також за рекомендаціями лікарів у таку спеку Януковичу довелося вилучити теніс і заняття у тренажерному залі зі свого "раціону".

Плавав він частіше у басейні з заданим температурним режимом, аніж у відкритому морі, де вода була значно теплішою - 28-29 градусів. Тим більше, що на дачі є критий 25-метровий басейн із системою "Ніагара" - морська вода з очищенням і підігрівом.

А вечорами Віктор Федорович із задоволенням співав під гітару. Адже на держдачі нововведення - караоке.

У Ялті Янукович, як зазначає видання, так жодного разу і не з'явився, хоча його чекали на концерті Тото Кутуньйо в "Ювілейному" і навіть спеціально "зачищали" територію коло входу на центральний овочевий ринок.

Вечорами Віктор Федорович із задоволенням співав під гітару

Фото "Сегодня", "Острова", стоп-кадри 5-го канала

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів