Дружину Януковича тримають за високим парканом з автоматами

11 серпня 2010, 16:50
Перша леді Людмила Янукович - таємниця за сімома замками. Точніше за високим парканом і охоронцями з автоматами. Журналістам вдалося розшукати нинішнє місце проживання дружини президента.

Люсю Янукович, яка прославилася спічем про наколоті апельсини ще у 2004-му, пильно охороняють у 2-поверховому маєтку на околиці Донецька, пишуть "Вечерние вести".

Людмилу Янукович ховають від столиці під салатовим дахом

Як з‘ясувалося, Людмила Олександрівна проживає у не дуже високому будинку із салатовим дахом в елітному мікрорайоні Калининка-2. Це, по-суті, місцева Рубльова, де мешкають вершки донецької еліти.

З однієї сторони котеджне містечко оточене озером і заливними лугами, а з іншої до нього легко можна дістатися по окружній дорозі.

Правда, із "Межигір‘ям" президента житло Люсі Янукович можна порівняти хіба що за тим, як ревно охороняють його мешканців. Натомість площа ділянки досить скромна - соток 15-20.


За високим кам'яним парканом серед зелені видно господарський будинок, а трохи правіше ще один - схожий на гостьовий.

2-поверховий маєток під салатовим дахом на околиці Донецька - нинішнє гніздо першої леді
На всіх кутах будинку стоять відеокамери

По периметру паркану, а також на всіх кутах будинку стоять відеокамери. А в'їхати на територію маєтку Янукович можна лише з глухого провулка крізь масивні 4-метрові ворота.

Вже за кілька хвилин після того, як журналіст видання почав спостереження за маєтком, почалося найцікавіше.

Спершу повз газетника повільно проїхав автомобіль із синіми міліцейськими номерами. Ще хвилин за п'ять з воріт майже безшумно вийшов охоронець у бронежилеті і з автоматом.

"Що ви тут робите?", - одразу спитав озброєний охоронець "чужинця"-спостерігача. Журналіст спробував було на ходу вигадати легенду, мовляв, у Донецьку не зміг втриматися, щоб не побачити на власні очі, де живе перша леді.

Веселенький будинок Люсі Янукович

У відповідь на це розлютований охоронець навряд ледь не силою спробував вирвати у представника ЗМІ фотоапарат, процідивши: "Вам жити набридло?".

Втім, журналіст все ж встиг зробити кілька кадрів, але тоді хутко забрався подалі від гніздечка президентської дружини.

"Ви думали її побачити? Нічого у вас не вийде. Охорона тут відмінна..," - поспівчували журналісту місцеві жителі. Правда, за їхніми ж словами, місцевим з такою сусідкою "крупно пощастило - навіть уночі не страшно ходити. Якщо ви, звичайно, свої, місцеві".

Фото "Вечерних вестей"

На титулці фото ТаблоID та прес-служби Нагорного

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів