Повалій знову взялася за вагітність

20 серпня 2010, 09:41

Дожилися. Співачка Таїсія Повалій почала економити на кліпах. Своє нове відео Тая відзняла на фотоапарат.

Новий кліп Повалій на пісню "Верю тебе" зняли за одну добу. Режисером відео стала кліпмейкер Катя Царик, пише "Сегодня".

За сюжетом, Повалій нібито переказує життєві історії кількох пар. Ті у свою чергу зізнаються одне одному у коханні і повідомляють про вагітність.

Повалій зняла черговий кліп. Цього разу дешевий
Обшивала Таю для зйомок Ліля Літковська

"Та ні, нас не знітив момент, коли дівчина показує своєму хлопцю тест на вагітність, на якому чітко видні дві смужечки. Хоча, звісно, можуть сказати, що це потаємні бажання Повалій", - коментує один з епізодів кліпу чоловік Таїсії і продюсер Ігор Ліхута.


"А що, Тая хоче дитину! Хоча це був задум режисера", - додає Ліхута.

За сюжетом, у кліпі йдеться про кілька життєвих історій
Серед них й історія про одну вагітність

До речі, цього разу Повалій з Ліхутою поекспериментували із технікою: кліп знімали на фотоапарат.

"Вийшло швидко: не треба було кіноплівку проявляти, достатньо було усього лише на комп'ютер відзняте скинути. Та й значно дешевше вийшло, приблизно в півтора рази менше, ніж звичайно на це витрачаємо", - додає Ігор.

Як повідомляється, найдорожче відео у Повалій було на пісню "Бывший" - обійшлося воно у 70 тисяч доларів.

На благо нового відео також потрудилася дизайнер Лілія Літковська, яка зшила для співачки ніжно-рожеву сукню, що розвивається. Ці "пастельно-портретні" кадри з відео відзняли в одному з київських готелів, а чорно-білі - з парочками - у столичних кнайпах і парках.

За словами Ліхути, романтичний сценарій кліпу вони схвалили одразу. Між іншим, не дивно, що режисера потягнуло на любов - цього тижня Царик виходить заміж у Львові.

Водночас, як розповів Ліхута, уже найближчим часом вони збираються зняти ще один кліп. Та цього разу на україномовну пісню. У режисери запросять Семена Горова з оператором Олексієм Степановим.

Стоп-кадри з кліпу Повалій

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів