Шуфрич плавав навстоячки, а Бережна вивезла бойфренда в Італію

8 вересня 2010, 17:48
Як мінімум двійко депутатів-регіоналів цього літа приймали сонячні ванни в Італії.

Екс-міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич після відставки залишок літа провів у товаристві своїх синів - Олександра і Нестора, пише "Сегодня".

Спершу Нестор Іванович із синами відпочивав у Криму, а потім в Італії. Там вони побували у містечку, де свого часу актори Вів‘єн Лі та Лоуренс Олів‘є провели медовий місяць:

"У Ялті ми, як зазвичай, грали у великий теніс, а потім відправилися у північноіталійське курортне містечко Санта-Маргарита.

"Там я навчився кататися на стоячому гідроциклі. Це такий водний скутер, їздити на якому потрібно навстоячки. Ви знаєте, легше осідлати необ'їждженого коня, ніж навчитися на ньому кататися по морю", - запевняє Шуфрич.


Після Ялти Шуфрич чкурнув в Італію на моря

"Але додатковим стимулом стало те, що мої діти мали побачити, що, як би не було важко, але тато однаково здолає всі труднощі і навчиться", - додає регіонал.

У Санта-Маргариті можна було помилуватися стародавньою церквою Санта-Еразмо, пам'ятником Христофору Колумбу, білосніжними віллами, прогулятися приморськими бульварами та відвідати рибні ресторанчики.

Крім скутера і прогулянок Нестор Іванович якийсь час приділяв читанню. Він прочитав кілька варіантів Податкового кодексу, який парламент збирається прийняти цією осінню.

"Ви знаєте, легше осідлати необ'їждженого коня, ніж навчитися на ньому кататися по морю"

"Я також прихопив із собою томик Гоголя з "Тарасом Бульбою". Це було дореволюційне, ще імперське видання. Після відомого фільму Володимира Бортка мені закортіло подивитися, чи були в автентичному виданні багато з тих фраз, які по ходу вимовляє Бульба, зокрема про "русскую веру" і "русского царя". Виявилося, що були", - зізнається регіонал.

При цьому газета відзначає, що в Україні заборонено вивозити за кордон книги старші 1945 року, але можна взяти дозвіл у міськуправління культури, що ви зобов'язуєтеся повернути все в цілості, і тоді проблем на митниці не буде.

А поділившись планами на майбутнє, Шуфрич сказав, що якщо все-таки не повернеться на попереднє місце роботи, то переживати з цього приводу не буде:

"Знаєте, за 5 років "помаранчевої" влади і протистояння їй я дуже багато часу заборгував своїм рідним: батькові, синам та іншим близьким людям. До того ж я знову хочу зайнятися бізнесом. Хоча розумію - навряд чи політика мене відпустить".

Соратниця Шуфрича Ірина Бережна улітку знову відпочивала в улюбленій Італії. Іра прихопила з собою однорічну дочку Даніеллу, маму і свого бойфренда. Як пише газета, за чутками, тут ідеться про бізнесмена Бориса Фуксмана, який, як подейкують, і є батьком дочки Бережної.

"Ця країна так само комфортна для відпочинку, як і рідна Україна: щирий і гостинний народ, чудові пейзажі та прекрасний, м'який клімат", - каже Бережна.

Бережна вивезла в Італію Фуксмана?

За словами депутатки, її дочка вперше у житті зробила "закордонний вояж", але, незважаючи на це, відмінно перенесла авіапереліт і взагалі була розумницею.

"Доня тішила усіх нас щодня: дуже багато плавала. Вона взагалі займається плаванням з двох місяців. Друзі навіть, жартуючи, називали її "морською царівною. В Італії дочка зробила свої перші кроки у житті і першому поході на дитячу дискотеку. Уявіть собі, що на відпочинку у неї вилізло 8 зубів! Тому літо-2010 для всієї нашої сім‘ї запам'ятається на все життя", - міс "бюст" Партії регіонів.

Також, як зазначає Бережна, потішило і те, що у Даніелли є задатки поліглота: "Вона почала розуміти італійську мову і навіть говорити якісь прості слова, такі як "чао".

Ірина вважає, що у її дочки - задатки поліглота

А ще, як розповіла Бережна (а за чутками в політичній тусовці - коханка Фуксмана), на відпочинку вона читала дочці "Кота у чоботях", "Семеро козенят", а для себе - "Золоте теля".

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів