Бережна називає батька своєї дочки найкращим у світі

16 вересня 2009, 14:55

Депутатка Партії регіонів Ірина Бережна називає батька своєї дитини найкращим батьком у світі, а дочку годує винятково груддю.

Два місяці тому регіоналка вперше народила. Дівчинку вона назвала Даніелою.

"Я читала багато літератури про значення імен, після цього обрала кілька варіантів і зверталася до моєї донечки вголос, щоб дізнатися, яке ім'я їй більше сподобається. Вона відреагувала саме на ім'я Даніела", - розповіла Бережна "Бліку" історію імені своєї дитини.

За словами депутатки, Даніела - ім'я давньоєврейське і означає "Бог - мій суддя". Дівчата з цим ім'ям у міру стримані, товариські, організовані, із сильною волею, розвинутою інтуїцією, дуже цінують сім‘ю, дім і батьків.


Бережній ім'я для дочки допомогала обирати сама донька

"(Даніела) успадкувала і прізвище, і по батькові свого тата", - кокетливо посміхаючись, додала Іра. От тільки, хто ж такий цей "татко", Бережна розповідати відмовилася:

"Можу лише сказати, що він найкращий тато на світі! Шалено любить мене і дитину".

Нагадаємо, серед імовірних кандидатів у батьки для дочки Бережної ставили генпродюсера "1+1" Бориса Фуксмана, екс-міністра з надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича і навіть співака Андрія Кравчука, на якого часто вішають ярлик гомосексуала.

За словами Бережної, їхній татусь допомагає доглядати за дочкою

"Звісно, допомагає. Він дуже любить її купати, носити на руках і, з огляду на все, буде дуже сильно її балувати в майбутньому", - похвасталася своїми передчуттями депутатка.

Хто зробив Ірині дитину? Фуксман? Кравчук (на фото)?

Даніела ж, за словами своєї матусі, нікого не обділила. Очі і брови у дівчинки, як переконана Ірина, - мамині, а посмішка - татова.

"А в цілому, впевнена, перевершить і маму, і тата!" - додала жінка.

"...Моя доня велика розумниця - дуже розвинута і постійно мене тішить. Вона чітко дотримується графіка сну і годівлі - дає своїй мамі відпочити", - поділилася ще деякими деталями Ірина.

Чи, може, Шуфрич?

"Я не довіряю штучному вигодовуванню. З нашою екологією грудне молоко - найкращий спосіб дати дитині здоров'я й імунітет на все життя", - зауважила також Бережна.

Та й живе нині депутатка не у загазованій столиці, а за її межами:

"Для дитини в цьому віці дуже важливо багато бувати на свіжому повітрі. Тому ми зараз переїхали за місто, де Даніела має можливість проводити достатньо часу на природі".

Іра Даніелу годує лише грудьми

Про хрестини ж для дитини Бережна наразі лише думає. Каже, їй поки не хотілося б розкривати всі секрети: "Ми дуже серйозно готуємося до цієї події. Хто хрещені та коли це відбудеться, я розповім уже ближче до цієї дати".

Загалом же Бережна наразі, за її зізнанням, почувається щасливою, їй нині нарешті комфортно і душевно, і фізично.

"Я люблю здоровий спосіб життя, тому і до вагітності, і під час неї я завжди намагалася дотримуватися здорового харчування. До того ж, раціон харчування мами, що годує, теж має ряд обмежень. Але жодних дієт!" - підкреслила депутатка, коли її спитали, як вона тримається у формі.

Щаслива Бережна

"І вперше в житті, коли ремствуєш на те, що бракує часу, я не серджуся, а навпаки, дякую Богові за те, що тепер у мене є це маленьке чудо. Радість від спілкування і турботи про власну дитину - це задоволення, яке не можна порівняти ні з чим. Тільки тепер я зрозуміла, заради чого варто жити!" - запевнила вона.

Між іншим, нині Бережна надумала повернутися з декрету в політику. А у догляді за дочкою їй, тим часом, допоможе її мати та няня.

Фото "Бліка", "Сегодня", "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів