Ніколаєнко співає сину про розбійників і "відкладає" дочку

10 вересня 2010, 15:37

Власниця конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко похрестила 5-тимісячного сина у себе на Батьківщині і поки відмовила чоловікові-мільярдеру у дочці.

В Україну на кілька днів зі США прилетіла дружина американського мільярдера Філа Раффіна Олександра Ніколаєнко. Саша приїхала в Одесу з маленьким сином Річардом Вільямом, який народився 21-го березня.

У середу Раффіни похрестили свого спадкоємця. Церемонія відбулася у Спасо-Преображенському соборі Одеси, пише "Комсомольська правда в Україні". На хрещенні були присутні тільки близькі члени родини.

"Так, це відбулося в Одесі - це основна мета мого приїзду зараз в Україну. Хрещені - моя сестра і брат мого чоловіка Філа Раффіна", - уточнила Саша, пише "Сегодня".


Ніколаєнко похрестила сина і взяла кумою сестру Оксану

"Чоловік у мене теж, до речі, православний", - додала Ніколаєнко.

"Все було чудово, Річард посміхався і белькотів, поки його не занурили у холодну воду з головою. Це йому не дуже сподобалося, але потім маля заспокоїлося. Ще йому складно було з перельотом - усе-таки різниця в часі десять годин", - поділилася "Міс Україна-2001".

Розповідаючи про свого 5-місячного малюка Ніколаєнко зізналася, що хлопчик поки що не особливо балакучий:

"З ним розмовляють різними мовами - й англійською, й іспанською, і французькою, і російською, й українською, і він реагує на кожну мову! Але сам поки ще, звісно ж, не розмовляє - агукає й агакає".

"До речі, коли йому було два місяці, ми дуже чітко почули з чоловіком, як Річард вимовив "мама", але на цьому поки все й скінчилося", - відзначила Саша.

"Річард вимовив "мама", але на цьому поки все й скінчилося"

При цьому жінка зауважила, що вони вже зараз займаються із сином математикою:

"Є такі спеціальні програми раннього стимулювання дітей. Він дивиться відео, ми з ним займаємося щодня по картках... Він дуже активна дитина, постійно грається, цікавиться всім підряд. Не тільки спить і їсть".

Як розповіла Ніколаєнко, її син небайдужий до "музичної спадщини Радянського Союзу":

"Йому дуже подобається, коли я співаю пісеньку з мультфільму "Бременські музиканти": "Говорят, мы бяки-буки"! І ще дуже любить казку про курочку Рябу, про дядю Стьопу... Слухає й англомовні пісеньки, й іспанські, а тато співає йому французькою".

"Я, до речі, дуже ретельно відбираю, які мультфільми йому показувати, а які - ні", - наголосила Ніколаєнко.

Саша співає сину "Говорят, мы бяки-буки"

Поділилася власниця конкурсу краси і проблемою, з якою зіштовхнулася її дитина:

"У нього проблема з пляшечками. Він категорично не хоче з них пити - тільки груди і все. Але мені ж потрібно іноді відлучатися, а він тяжко звикає до цієї самої пляшечки - хоч молоко і мамине, але однаково..."

І так само Ніколаєнко заперечує, що різниця у віці з її 75-річним чоловіком-мільярдером, який би годився їй у діди, на заваді парі не стає:

"Ми з чоловіком на одній хвилі, він підлаштовується під мене, я - під нього. Я дуже запальна, а він людина досвідчена і не реагує на це. Я можу покричати, - наприклад, через те, що він дав дитині соску, але дуже швидко заспокоюся. Тож, конфліктів у нас немає".

Втім, поспішати із народженням другої дитини Олександра, схоже, не збирається.

"Філ, до речі, днями сказав мені: "От хлопчики так мам люблять, усе життя за маму тримаються. А дівчатка тата любить!". Я кажу: "Спокійно! Поки зарано", - зізналася вона.

Вдруге вагітніти Ніколаєнко поки не готова

Наостанок же Ніколаєнко повідомила, що, починаючи з цього року, вона не буде займатися конкурсом "Міс Україна-Всесвіт".

"У зв'язку з тим, що я зараз не живу в Україні й увесь свій час цілком присвячую синові, у мене немає можливості займатися його проведенням. Тож з сьогоднішнього дня конкурсом буде займатися моя команда. Я ж залишаюся власницею ліцензії і буду допомагати дівчині, що переможе в Україні, на конкурсі "Міс Всесвіт", який проходить в Америці", - заявила Ніколаєнко.

Фото "Комсомольської правди в Україні", "Сегодня" та нацкомітету конкурсу "Міс Україна-Всесвіт"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів