Вольнова разом із кольором волосся змінить і бойфренда?

22 вересня 2010, 10:49

Не так давно телеведуча і тусовщиця Світлана Вольнова кардинально змінила свій імідж. З платинової блондинки світська діва перетворилася на рудоволосу бестію.

"Звісно, рудий колір завжди асоціюється із зухвалістю і нахабством. Впевнена: коли я була блондинкою, саме цих якостей мені й бракувало", - зауважила Світлана в інтерв‘ю "E-motion".

"Мені захотілося змін. Уявляєш, так багато дівчат, і всі - блондинки. Якось я їхала в автомобілі, дивлюся на всі боки й реально розумію, що навколо - самі блондинки, причому схожі на Світлану Вольнову. Цієї миті я зрозуміла, що хочу стати щонайменше рудою", - зізналася вона.

Вольновій бракувало зухвалості й нахабства - довелося фарбуватися

Над зачіскою, як відзначила Світлана, працював перукар Руслан Захарченко, а мейк-ап - справа рук стиліста Тетяни Бойко.


За словами Вольнової, тепер багато відомих людей кардинально змінюють імідж, тому що знаходяться в пошуку себе і не знають, який образ показати світу.

"Я помітила, що мій старий імідж вже не працює. Я взагалі вважаю, що жінка має змінюватись хоча б раз на п'ять років - це не лише дає стимул до нових починань, а й активізує особисті стосунки", - зауважила Свєта.

"Я помітила, що мій старий імідж вже не працює"

Як вважає телеведуча, модифікація кольору волосся привнесе зміни й у її життя:

"По-перше, я сподіваюся отримати безліч гідних пропозицій від каналів, адже Світлана Вольнова справді крута. Впевнена, зміни будуть тільки на краще, адже нічого просто так не відбувається. Я сама можу запропонувати і зробити таке шоу, якого ще не було в Україні".

"Зізнаюся: якщо жінка наважується змінити колір волосся, це свідчить про те, що в її житті відбуваються серйозні зміни. Вона може змінити характер, друга, роботу, навіть країну, все, що завгодно", - додала Вольнова.

"Світлана Вольнова справді крута"

Мало того, на питання, чи не готова раптом діва змінити свого нинішнього "друга", вона відповіла:

"Цілком можливо. У моєму житті будуть зміни".

Нагадаємо, Світлана вже давно має за сердечного друга Максима.

А от чекати від Свєти перефарбування у брюнетку було б, на її думку, вже занадто. Втім, повернення до "рідного" блондинистого Вольнова остаточно не відкидає: "Не знаю, поки що я хочу бути рудою, а там подивлюся".

Цілком можливо, що у Свєти скоро буде новий "Максим"

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів