Вольнова про привабливого Терьохіна, мачо Януковича і секс-героя Турчинова

10 вересня 2008, 17:14
Дописувач ТаблоIDа та телеведуча Світлана Вольнова розповіла, що від наручників, нею використаних, жоден чоловік не постраждав. Відверта білявка висловилася з-приводу привабливості чоловіків взагалі та українських політиків зокрема.

Щоправда, у самої Вольнової, за її словами, на депутатсько-бізнесовому фронті чомусь романи не зав'язувалися.

"Колись для мене був привабливий Терьохін - не знаю, чи політик він сьогодні. Катеринчук був красивий і статний, але якось останнім часом заспокоївся і... здав, втратив частину своєї неспокійної харизми, від чого й програв", - каже Світлана в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

"Взагалі, у нас мало сексуальних політиків, адже це фактор, який заважає, а не допомагає бути нагорі. От, приміром, Кличко перестав бути привабливим, коли створив свій політичний імідж. Рудьковский начебто й тягне на роль секс-символу, але він занадто порочний. Хіба що Януковича-младшего можна вважати новим мачо...," - долучається до сонму "фанаток" сина екс-прем‘єра Світлана.

"У нас мало сексуальних політиків"

"О так, ще Турчинов! Думаю, якби знімали кіно, Турчинов був би одним з головних секс-героїв - які в нього губи!" - оговталася телеведуча.


"Жарти жартами, але я зовсім забула про Сергія Тігіпко. Впевнена, Помаранчева революція могла не відбутися, якби кандидатом від Партії регіонів був не Янукович, а інтелігентний, сексуальний, розумний Тігіпко", - продовжує діва.

"До речі, на одній програмі я познайомилася з Леонідом Кравчуком. І у ньому чоловічого більше, ніж у багатьох молодих українських політиках. Він чоловік old premium класу", - підсумовує Світлана свою "пробіжку" по чоловіках-політиках.

Вольнвоа: Леонід Кравчук - чоловік old premium класу

А ще свого часу, за словами епатажної тусовщиці, їй був цікавий бізнесмен та екс-заступник міністра оборони В'ячеслав Кредисов:

"Ми з ним були друзями після його розлучення з дружиною (якби він був одружений - я з ним не стала б зустрічатися). Був у мене такий роман, але не склався. Ця людина мені справді дуже подобалася, насамперед тому, що він мав інтелект. Мені здається, у якийсь момент він зламався, але ж у нього могло бути блискуче політичне майбутнє".

Ведуча, яка звикла ставити "незручні питання", цього разу мусила сама давати на них відповіді.. Так, на питання, якщо завтра заради кар'єри Світлані запропонують з кимось переспати, чи вона це зробить, Вольнова сказала:

"Ще років десять тому зробила б, зараз - ні. Сьогодні я впевнена у собі і знаю, що можу продукувати нові ідеї та приносити великі рейтинги". Щоправда, ситуації, коли світська діва відчувала, що продається, були.

Ще років десять тому Вольнова переспала б заради кар'єри. Зараз - ні

"На жаль, так. Виїхавши до Америки, я отримала і гроші, і можливість дати освіту дочці, та інші блага, але втратила волю - я не могла вибирати своє життя... Думаю, що з однією харизмою, не маючи початкового капіталу, дуже складно пробитися у житті! Ти постійно повинен переступати через себе. Успіх - це завжди компроміс із собою", - запевняє Світлана.

Вона також впевнена, що тільки "роблячи сміливі та чесні речі, можна домогтися успіху. Не потрібно бути першим, потрібно бути унікальним".

До речі, про дочку. Аніта, дитина Світлани, наразі працює у модельному бізнесі. І хоча спільне у неї з мамою вже точно щось є, Вольнова зізнається, що не хотіла б аби дочка повторювала її долю.

"Ні, та вона її і не повторить. У неї старт інший. І вона знає історію мого життя, тому не піде на компроміси - хоча б тому, що її мама зробила це заради неї. Наші діти повинні бути краще від нас", - впевнена Вольнова.

"Наші діти повинні бути краще від нас"

А ще Світлана пустилася у відверті зізнання про своїх чоловіків. Найстарший чоловік, із яким вона зустрічалася, переважав її на 23 роки. А от із наймолодшим чоловіком у своєму житті Світлана зустрічається зараз.

"Наймолодший? Я з ним сьогодні, він молодший за мене на 12 років. Максим мені сподобався з першого погляду. Найдоросліший чоловік був старший від мене на 23 роки. Виходить якась арифметика, яка до почуттів не має ніякого стосунку. Це неправильний акцент", - запевняє телеведуча, нині задіяна у проекті Савіка Шустера, у рубриці "Хочу Обаму!"

Та й на питання, з ким у артистичної діви був найяскравіший секс, вона відповіла, посміюючись: "Ой, навіть не пам'ятаю. Думаю, що найяскравіші враження - ті, котрі тут і зараз". А відповідаючи на питання про кількість чоловіків у своєму житті, Світлана трохи завагалася.

Питання віку до почуттів не має ніякого стосунку

"Ну й питаннячка ви ставите! (Сміється.) Я навіть не знаю... і вважаю: чим менше чоловіків, тим краще для жінки... Мені було цікаво кохатися з чорношкірим чоловіком, і я це зробила", - робить заяву Вольнова.

"Був у мене знайомий чорношкірий танцюрист, і всі мої знайомі перебували у святій впевненості, що я з ним сплю, - от я і вирішила зробити це. Але більше я з цим не експериментувала - секс із не коханим не приносить задоволення", - додала вона одразу.

Найголовніша ж якість у чоловікові, на думку Вольнової, - великодушність. Вона також зізналася, що все життя мріяла про сильного, дорослого, самодостатнього партнера, але згодом зрозуміла, що жити з чоловіком-лідером не таке вже й легке.

Окрім того, Світлана розповіла про сцену розходження зі своїм колишнім чоловіком. Каже, це була чи не найагресивніша ситуація у її житті.

"Мені було цікаво кохатися з чорношкірим чоловіком, і я це зробила"

"Я викликала таксі, зібрала валізи і раптом вже у дверях зустріли його. Він кинувся мені у ноги, плакав і кричав, що жити без мене не зможе, повіситься. Тоді я його відштовхнула і втекла. Після цього шкодувала, що не пішла інакше - більш гідно, без стометрівок до таксі... Але от вам приклад жіночої наївності: через місяць у нього у квартирі вже жила інша жінка", - сказала Світлана.

Іще одне зізнання Вольнової - вона боїться старості. "Звичайно. Ті, хто каже, що її не бояться, кокетують", - прямо каже вона.

"Втім, у мене є проект, розрахований до 95 років - я обов'язково знайду гроші й буду будувати готелі. А на телебаченні залишуся доти, доки буду цікава публіці. Тож ви просто так від мене не відкараскаєтеся", - обнадіяла Вольнова. І додала: "Плани є! Планів громадьйо!

Фото Дмитра Коваленка з журналу "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів