Ван Дамм "вбив батька" "Міс України-2010", а вона реготала при вигляді крові

24 вересня 2010, 13:07
"Міс Україна-2010" одеситка Катерина Захарченко зіграла наречену мафії у фільмі Жан-Клода Ван Дамма.

Скидається на те, що "брюссельський м‘яз" Ван Дамм нарешті розкачався і почав знімати свій "суперфільм". Правда, замість України й Лас-Вегасу знімають у румунському Бухаресті, та й стрічка тепер називається не "Вежа", як планувалося, а "Зброя" ("Weapon").

Втім, спонсор у кіношки Ван Дамма, здається, залишився незмінний - власник одного з київських модельних агентств і конкурсу "Міс Україна", президент Федерації кінного спорту Олександр Онищенко.

Принаймні саме дівчинку Онищенка, "Міс Україну-2010" Катю Захарченко можна побачити в епізодичній ролі фільму, зйомки якого проходять у Бухаресті.

"Міс Україна-2010" Захарченко тепер має відношення до мафії

"Після фіналу "Міс Україна" мені прийшла sms-ка, англійською з іноземного невідомого номера: "Привіт! Вітаю з перемогою! Я вже домовився з комітетом і хочу запросити тебе зіграти в моєму фільмі, але не знаю, коли ти вільна". І все. Жодного підпису", - розповідає Захарченко, як отримала пропозицію від Жан-Клода, пише "Secret Service".


Катя, як вона каже, на таке повідомлення спершу не відповіла. Але за три години вона отримала ще один месседж: "Ж.К. Ван Дамм".

"Наступного дня Жан Клод перетелефонував і розповів, що пропонує мені роль нареченої російського мафіозі. І я погодилася", - повідомила міска.

Катя стала нареченою російського мафіозі

Як розповіла далі "Міс Україна-2010", до дводенної поїздки на зйомки у Бухарест вона мала підготуватися - знайти доречну весільну сукню:

"Тому що чекати в Румунії, поки стилісти зйомок підберуть вбрання вірного фасону мого розміру, я не могла - до "Міс Світу" залишилося менш ніж два тижні і кожен день зараз розписаний по хвилинах".

І хоч для кіно Катя обрала пишну, розшиту камінцями й бісером сукню від Катерини Шаховської, на власне весілля вона б таку не вдягла.

"Я мрію про весілля на березі моря. Шум прибою, теплий пісок, гарний вечір. Для такого підійде щось скромне, стримане, без прикрашень і пишних спідниць", - каже Захарченко.

"Міс Україна-2010" і про власне весілля помріяла

Зйомки трихвилинного епізоду за участю Катерини тривали 10 годин. Весь цей час актори сиділи перед накритим столом, але до ковбас та інших наїдків доторкнутися не могли. "Трошки, звісно, зголодніли", - сміється міска.

"Моя перша роль триває 30 секунд. За весільним столом я постукую ножем по келиху, прошу хвилиночку уваги і вимовляю проникливий тост, сутність якого зводиться до того, що я дуже люблю всіх і особливо тата", - переповідає "JetSetter.ua" сіль своєї ролі "Міс Україна-2010".

"За 10 хвилин "тата" заріже малюсінькою гострою штучкою офіціант із густими бакенбардами у виконанні Жан-Клода Ван Дамма", - додає вона. Жан-Клоду в його кіно дісталася роль найманого вбивці.

Ван Дамм став найманим вбивцею і відпустив бакенбарди

"Перший раз, коли над "татком" чинилося правосуддя (він був російським мафіозі), я злякалася по-справжньому. Тому що бутафорська кров виглядає дуже достовірно. І те, як вона заюшила, і вид "перерізаного" горла - усе це дуже вражає", - зізнається дівчина.

"На другому дублі я дивувалася, на третьому - намагалася зіграти переляк, а на четвертому так розреготалася, що довелося відвертатися від камери", - згадує одеситка.

Захарченко: "Якість, звичайно, підводить, натомість видно, як регоче "вбитий" "тато", як Жан-Клоду личать бакенбарди, і яка я грізна з пістолетом (не бутафорським!)"

Як повідомляється, фільм за участю Ван Дамма та української міс вийде на екрани у 2011-му році.

Фото "Secret Service" та з "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів