Ротару конспірується на Майдані і релаксує на городі

17 листопада 2010, 11:42

Як каже син Софії Ротару, славетній співачці все набридло. Цілком можливо, що незабаром Софія Михайлівна набагато більше часу приділятиме своїм онукам і улюбленому городу.

"Мама і її команда саме на наступний рік особливо нічого не планують. Їй вже все набридло. Вона каже, що хоче більше відпочивати й онуків частіше бачити. Просто вона дуже звикла до всього цього концертного життя, без нього їй важко буде обійтися", - розповідає син зірки, Руслан Євдокименко в інтерв‘ю "E-motion".

Коли ж сина співачки запитали, яка з неї бабуся, чоловік усміхнувся: "Мені б таку бабусю".

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко привідкрив плани матері

"Мама рідко бачить онуків, тому, коли вона з ними зустрічається, намагається виявити до них максимум уваги", - пояснює Руслан.


Так, саме з онуками Софія Михайлівна інколи вибирається на прогулянку містом.

"Так, вона раніше частенько гуляла сама. Онуки її витягали на Майдан. Вона вдягала хустку, і разом з онуками йшла гуляти по торгових центрах", - розповідає Руслан.

"Причому ніхто про це не знав. Ми якраз приїжджали, стукали у двері, а ніхто не відчиняв. Я їй телефоную, а вона пошепки каже, що вона на Майдані, і онуки кудись тягнуть її по магазинах. Я лаявся, а вона у відповідь казала, що її ніхто не впізнає, що вона у хусточці й окулярах", - зізнається Євдокименко.

Руслан лаявся на маму за онуків

Сам же Євдокименко, за його словами, у дитинстві зіркову маму, як і батька, майже не бачив:

"Як мене можна було тримати в рамках, якщо я батьків практично не бачив? По 2-3 місяці на гастролях. Я практично жив сам. Я не можу сказати, що мені було дуже важко, але трохи сумував".

Тепер же окрім естради у житті Ротару з‘явилася ще одна любов - городні роботи.

"Вона справжній городник. Дуже любить цю справу. Буквально днями в будинку під Києвом насаджала три валізи якоїсь зелені, яку ми привезли їй з Ялти. Постійно висаджує якісь кущі, дерева, вона без цього не може", - запевняє чоловік.

До речі, вирощені матір‘ю овочі сім‘я Ротару часто передає на власну віллу у Ялту.

У дитинстві син Ротару сумував за мамою-гастролеркою

"Так, багато інжиру, помідорів, огірків, зелені віддаємо шеф-кухарю вілли "Софія", - підтверджує Руслан.

За його словами, стежити за порядком на дачі Ротару допомагає помічниця

"Я теж від роботи не тікаю. Нещодавно ураган поламав багато дерев, то ми разом, усім сімейством влаштували справжнє прибирання в саду", - підхоплює Євдокименко.

А зіркам, із якими Ротару дружить, пощастило. Вони мають шанс отримати знижку на проживання на її віллі.

"Звісно, вони ж наші друзі (сміється). Дехто навіть живе безкоштовно", - зауважує син співачки.

Ротару може пригріти зірок і безкоштовно

Втім, з прибутками від бізнесу з віллою, як каже Євдокименко, поки важкувато.

"Простіше будувати сарай і здавати його в оренду. Просто дуже вже багато ми вклали у реставрацію самої будівлі, а потім і її облаштування", - каже він.

На думку чоловіка, відбити вкладені у віллу гроші сім‘я Ротару зможе хіба що років за 15. Сімейний готельний бізнес Руслан взагалі вважає швидше іміджевим проектом.

Наостанок Євдокименко запевнив журналістів, що між його матір‘ю та іншим "динозавром" шоубізу Аллою Пугачовою немає жодних чвар:

"Повірте, вони ніколи не сварилися - це все вигадки. Ви знаєте, я для себе цю ситуацію дуже спокійно пояснюю – "Mercedes" і "BMW" теж постійно зіштовхують лобами, тому що вони лідери. Так і в ситуації з Софією Ротару і Аллою Пугачовою".

На жаль - для жовтої преси, Ротару ніколи не сварилася з Пугачовою

За його словами, сьогодні Софія Михайлівна із задоволенням спілкується з багатьма артистами, зокрема зараз з Ларисою Доліною, Йосипом Кобзоном і тією ж Пугачовою.

Цікаво, що незважаючи на таке зіркове середовище, Руслана Євдокименка на сцену ніколи не тягнуло.

"Я цим не хворію. Я насолоджуюся, коли ходжу вулицями, і мене ніхто не впізнає. Я кайфую від цього!" – запевняє він.

Нагадаємо, зовсім інакше сталося у випадку із сином співачки Таїсії Повалій. Денис Повалій не лише рветься у шоу-бізнес, а й використовує для цього досить провокативні методи.

Фото "E-motion" та "7 дней"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів