Екс-спонсор Кличка хотів дівчинку, а на самі пологи вийшов

9 грудня 2010, 11:02

Один з головних донедавна спонсорів Блоку Кличка, депутат Київради Лев Парцхаладзе та його дружина Леся Матвєєва вже значаться батьками трьох дітей.

За словами Лесі, яка у 2004 році отримала титул "Міс Україна", її чоловік вийшов з пологової зали у найвідповідальніший момент, а дочку дуже хотів.

Як розповіла Матвєєва "Сегодня", Парцхаладзе дуже хотів доньку. Причому, дізнавшись про вагітність, пара від самого початку не сумнівалася: народиться саме дівчинка.

Народжувала Матвєєва, як вона повідала, у приватній клініці у Києві. Пологи, за інформацією видання, там коштують від 57 000 гривень.


Доньку подружжя назвало Ангеліною.

Парцхаладзе з Матвєєвою мріяли про дочку

"Наш тато весь час був зі мною, підтримував як міг, а саме у сам момент пологів він вийшов за двері, там за нас переживав. Але все, на щастя, пройшло легко і добре. Назвали донечку Ангеліною, вона гарненька, дуже схожа на Лева ", - запевняє молода мама.

"Дочка народилася з ідеальними параметрами. При народженні вона важила 3500 грамів і була зростом 53 сантиметри", - сміється Леся.

Як повідомляв ТаблоID, донька у сім‘ї київського депутата-мільйонера народилася 17-го листопада цього року.

Нагадаємо, у Лева вже є 9-річний син Давид від першого шлюбу з моделлю Наталею Собченко. А також 3-річний Єгор, якого бізнесмену народила Матвєєва.

Тепер у Лесиного сина Єгора (на фото) буде сестра Ангеліна

"З дітьми мені допомагає поратися помічниця, але Лев однаково намагається мене розвантажити і тепер, незважаючи на зайнятість, намагається більше зайняти синів, щоб я могла більше уваги приділити дочці", - каже Леся.

"А ось бабусь не завантажуємо, вони у нас як добрі феї: приходять і просто грають з дітьми", - додає вона.

Між іншим, кілька років Парцхаладзе жили у заміському будинку під Києвом. Однак тепер пара з дітьми переселилися у самий центр столиці.

Коли фірма Парцхаладзе добудовувала багатоповерхівку на Хрещатику, він з сім‘єю теж захотів поселитися у цьому будинку.

Парочка мільйонерів проміняла заміський будинок на висотку в центрі

Нагадаємо, як писав сайт "Українська правда. КИЇВ", 2-го грудня Лев Парцхаладзе вийшов з фракції Блоку Кличка у Київраді.

Фото "Сегодня", а також фото з особистих сторінок Парцхаладзе і Матвєєвої в "Одноклассники.ру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів