Парцхаладзе узяв собі другу модель

23 вересня 2006, 16:08

Київський мільйонер Лев Парцхаладзе вирішив ще раз пережити усі відтінки відчуттів, до яких втаємничуються лише наречені.

Як вдалося дізнатися TabloIDу, цієї п'ятниці власник торгових мереж "Квадрат", ресторанів "Швидко" та голова партії "Європейська столиця", одружився.


Леся, як і перша дружина Парцхаладзе, у трусиках ого-го ;)

Незважаючи на те, що з часом багато чого змінюється, смаки 34-річного бізнесмена вирізнилися особливою сталістю: другою дружиною Парцхаладзе, як і першою, стала модель - "Міс Україна-2004" Леся Матвєєва.

Міс Україна-2004

Наречений у вишуканому смокінгу та наречена у приталеній сукні молочного кольору, не побоюючись затемнення, що припало на 22 вересня, розписалися, після чого вирушили на урочисте святкування до села Красноє, де у Лева розташована дача. Туди ж підтягнулися і гості, яких, за словами очевидців, було понад сто.

Зокрема, на весілля прибули Маша Єфросініна з чоловіком, Роман Скрипін та Андрій Шевченко з дружиною, Валід Арфуш та політолог Дмитро Видрін. Серед гостей також були Таріел Васадзе, Ольга Сумська з Віталієм Борисюком та Тетяна Рамус з чоловіком, Євген Рибчинський з дружиною та соратники по партії.

Прийшло на свято до Парцхаладзе і подружжя Віталія Кличка, який зробив молодятам особливий подарунок: продекламував вірш, який сам же і написав. Вирізнилися з-поміж інших і Ольга Сумська з Борисюком, які подарували пісню у власному виконанні.

Також вони піднесли молодому подружжю вишиванки XVIII сторіччя, що були освячені у Києво-Печерській лаврі. На святі було багато подарунків та море квітів.

Перша дружина Парцхаладзе також модель - Наталя Собченко

Диригував веселощами, імпровізаціями, оригінальними тостами та привітаннями ведучий Валдіс Пельш. Допомагали розважати гостей Михайло Боярський та гурт "Гайтана". Кажуть, що усе було вишукано і водночас дуже весело, надодачу Кличко навіть станцював.

Розказують, що під час святкування стався дуже цікавий випадок... За традицією, наречена кидає свій букет і, вважається, що та дівчина, якій пощастить його упіймати, незабаром може також вийти заміж. Так от, інтрига в тому, що з-поміж інших незаміжніх красунь букет дістався Наталі Кличко.

З Наталією у Лева 4-річний синочок Давид

Не слід перейматися, що дружина Кличка раптом його покине і піде шукати щастя деінде. Насправді, Наталя та Віталій досі тільки розписані, а весілля як такого не святкували, і вже давно дружина відомого боксера, а тепер і політика, терпляче чекає цієї події. Можливо, після такого яскравого знаку можемо очікувати ще одного весілля? :)

За словами бізнесмена, з колишньою дружиною у нього нормальні, людські стосунки


А поки повернемося до свята Парцхаладзе. Усе дійство затягнулося до пізньої ночі і тривало близько шести годин. Окрім вишуканих страв, якими частували гостей, що розташувалися на літньому майданчику, господарі свята подарували їм ще й яскравий феєрверк.

Фото Наталі Парцхаладзе з сайту Men's cult, Лесі Матвєєвої - FHM та сайту uaportal. Фото Лева Парцхаладзе - УНІАН

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів