Як Сумська довго шукала запах Путіна

23 грудня 2010, 17:15

Актриса Ольга Сумська напередодні Нового року зробила сенсаційне зізнання: вона у захваті від того, як пахне колишній президент Росії Володимир Путін.

Про запах російського прем‘єра і білий танець із ним Оля розповіла в інтерв‘ю "E-motion".

Сумській, за її словами, не раз доводилося бачити глав держав у неформальній обстановці.

"Звісно. Якось я була ведучою на закритому саміті чотирьох президентів. Там були присутні Леонід Кучма (на той момент президент України), Володимир Путін, Олександр Лукашенко і Нурсултан Назарбаєв", - згадує Сумська.


"Все це грандіозне дійство проходило на так званій горбачовській дачі у Форосі. Був серпень, чудова погода, і всі були у прекрасному гуморі. Зустріч була якраз у форматі "без краваток", - веде далі шоувумен.

Сумська на держмужів "без краваток" за своє життя надивилася

Судячи з усього, найбільше тоді запав у душу Сумській саме Путін.

"Пам'ятаю, Володимир Путін був у джинсовому дуже елегантному костюмі, і мені навіть пощастило з ним повальсувати", - зітхає Ольга.

Втім, запрошувати на танець довелося не Путіну.

"Ні, я сама його запросила на білий танець. Потрібно було зробити такий красивий крок", - каже Сумська.

Якщо вірити акторці. прем‘єр-міністр Росії танцює не зле:

"Чудово. Я навіть не очікувала, що він може так елегантно й невимушено вальсувати. Та й у швидкому танці Путін теж був дуже добрий!"

Путін підкорив Сумську своїми рухами

Та не лише вправність Володимира Володимировича полонила українську тусовщицю.

"І також варто зазначити, що Володимир Володимирович дуже добре пахне. Я надовго запам'ятала цей запах, і потім довго його шукала. І врешті-решт знайшла парфуми, якими користувався Путін. Назву я зараз не згадаю, та це якась швейцарська фірма", - запевняє вона.

Як розповіла Сумська, на тій гулянці виступало дуже багато зірок української і російської естради: Данилко, Фріске, Лещенко, кого лише не було.

"Звісно, артисти під час роботи нічого не їли, та після до нас зайшли у гримерку й запитали, що ми бажаємо на вечерю. Я не стрималася і напівжартома кажу: "Мені б ікорки чорної подвійну порцію". Не повірите, за хвилин десять приносять величезну тарілку, накриту кришкою, а там десь, напевно, півкіло чорної ікри", - захоплено згадує Сумська.

На ревощі чоловікові (на фото) Сумська "підсіла" на запах Путіна

Як каже Оля, вона таким сервісом була дуже здивована і висловила сподівання, що наступного року такі теж будуть.

Фото "E-motion", "Медіаняня" та "Dance Russia"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів